Podle zákona

Provozovat sex na veřejnosti je sice ilegální, ale v podstatě jen, když jste přistiženi – jedná se o veřejné pohoršení či výtržnost, zvláště pak na místech, jako je okolí školy nebo historická památka. Za sex v méně frekventovaném parku, kde vás kryje zeleň, vás nikdo nezatkne, stejně tak v lese nebo na veřejné toaletě. U auta záleží, kde je zaparkováno a jestli máte krytá okénka. Zkrátka a dobře, když si vyberete to správné místo a zůstanete ve střehu, nic moc vám nehrozí. Ovšem právě ono riziko přistižení mnoho lidí vzrušuje. Pokud vám nedostatek soukromí působí naopak rozpaky a nervozitu, nebude venkovní sex pravděpodobně to pravé pro vás. Tady je důležité zmínit, že sex má mnoho podob a může vypadat třeba i jako nenápadná hra prstů pod sukní nebo ovladač od vibračního vajíčka v rukou vašeho partnera. Záleží jen na vás, jak takové hrátky pojmete.

Zdroj: Youtube

Do kalhotek i boxerek

Vibrační vajíčko, které se zasouvá do vagíny a ovládá se na dálku, není ani zdaleka jedinou variantou diskrétních erotických pomůcek. Sáhnout můžete také po klasických Venušiných kuličkách, plochém vibrátoru do kalhotek nebo třeba análním kolíčku. Spoustu hraček dnes lze ovládat přes mobilní aplikace, které nabízejí mnoho typů stimulace a obvykle fungují i na neomezenou vzdálenost od přístroje.

Ale pozor, nejen ženy si mohou užívat toto vzrušující dobrodružství! Pro pány se vyrábí řada vibračních kroužků, stimulátorů prostaty nebo návleků na penis. Využít mohou samozřejmě i „dámské“ vibrátory do kalhotek – hlavní je, že se jim tam dole něco děje a že to má v rukou jejich protějšek.

Co venku vyzkoušet?

Kromě pomůcek na dálkové ovládání jsou venkovní prostory vhodné také pro řadu poloh a praktik, které se doma provádějí hůře. Tak například pokud je jeden z partnerů velmi vysoký, bude mít na dece uprostřed louky mnohem více prostoru a tedy pohodlí. Venku taky nemusíte řešit úklid ejakulátu nebo squirtu, které doma složitě vytíráte ručníky a kapesníčky. Pokud vás lákají hrátky s močí, příroda je opět ideálním místem. Navíc ve vás může pobyt v „divočině“ probudit vaše živočišné, zvířecí já, a udělat tak tyto chvíle vášnivější a spontánnější.

Nastydnutí, infekce a hmyz

Pokud jste „to“ už někdy dělali v přírodě, možná se vám (tak jako mně) vybaví komáři, klíšťata a zima. Ono to obvykle souvisí s tím, že člověk není dopředu na venkovní hrátky vybaven a podlehne kouzlu okamžiku. Já si z takového kouzelného večera naposledy odnesla zánět močových cest, tři štípance, dvě lezoucí a jedno přisáté klíště.

Základem je deka nebo nějaký přehoz – nestane se vám tak, že se vám do intimních míst dostanou nečistoty zvenčí, navíc budete více v teple, nebudete se při každém pohybu napichovat na větve, trny a ostré kamínky a dostane se k vám méně hmyzu. Pochopitelně až na komáry – tam bych neváhala sáhnout po kvalitním repelentu.

Pokud jste náchylní k infekcím, ať už močovým, nebo pohlavním, zařiďte si to tak, abyste se co nejdříve po styku umyli a vyčůrali. Moč vyplaví případné nečistoty a mikroby, které byly zaneseny do močové trubice, a vy tak snížíte riziko nepříjemností. Dostatek tekutin, doplňky stravy s d-manózou nebo vaginální probiotika tato rizika už prakticky vynulují.

Po návratu domů se nezapomeňte řádně prohlédnout, a pokud naleznete klíště, opatrně jej vytáhněte pomocí pinzety a postižené místo vydezinfikujte. Jako prevence může fungovat opět repelent odpuzující hmyz.

Sex venku může být velice vzrušující, jeho kouzlo může být však snadno zastíněno zbytečnými obavami i reálnými riziky. Proto se vyplatí na něj tak trochu připravit – pak si ho užijete naplno a bez starostí.

Zdroj:

Instagram: @hrackypodlekacky