Což je nesmysl, protože už víme, že anální dráždění muže díky jeho prostatě dává vlastně mnohem větší smysl než u žen. Taky víme, že konečník je bohatě inervovaná erotogenní oblast, která může dělat dobře lidem bez ohledu na pohlaví. Víme, že místo, kde je nám příjemná stimulace, neříká o naší orientaci vůbec nic. Takže můžeme jít dál.

Při praktikování peggingu je zásadní:

  • neustálý konsenz (souhlas)
  • dodržování hranic, které byly určeny během předchozího rozhovoru
  • důsledná hygiena
  • velké množství lubrikace
  • opatrnost a minimálně ze začátku pomalé tempo

Tím nejdůležitějším bodem je ovšem právě předchozí rozhovor, během kterého si o celé věci s partnerem popovídáte a zjistíte, zda ho pegging opravdu láká a co od něho vlastně očekává. Spousta lidí například, co se týče análních hrátek obecně, není připravena na případné „nečistoty“. Kousek stolice. Šmouhu. A pak se diví a jsou znechuceni. Což může být pro toho druhého značně nepříjemné nebo ponižující. Nutno říct, že i při velmi pečlivé hygieně, která zahrnuje např. balonkový klystýr, může dojít k malému ušpinění či nehodě. A je třeba na to být připravený. Tou „důslednou hygienou“ jsem měla na mysli spíš celkovou opatrnost při manipulaci s infekčním materiálem, kterým stopy stolice bezesporu jsou. Jde v zásadě jen o to, aby se stolice nedostala na genitálie naše či partnerovy, do pusy nebo třeba na polštář, na kterém poté budeme spát. Když před akcí přehodíme přes postel ochrannou deku nebo ručník a vyhradíme předměty, které se budou dotýkat jen konečníku a ničeho jiného, jsme v pohodě.

Během rozhovoru je vhodné si stanovit právě již zmíněné hranice neboli věci, které chci a nechci dělat. To ovšem neznamená, že v posteli nemůžu změnit názor – proto ten neustálý souhlas, ptaní se, ujišťování, zda je to, co právě dělám, OK. Zda se to partnerovi líbí, jestli mohu přitvrdit, nebo mám spíše zvolnit a podobně.

Pokud váš partner nemá předchozí zkušenosti s anální stimulací, nebude nejspíš nejlepší nápad do něj hned napoprvé penetrovat dildem. Zkuste to nejprve navlhčeným prstem nebo malým análním kolíkem, kterým zatím jen masírujte okolí konečníku a teprve po chvíli zkuste jít pomalu dál. Pokud anální svěrač masáží a vzrušením povolí, ucítíte to, i tak se ale nezdráhejte partnera ptát, jak se cítí a jestli chce „víc“, nebo ne atd. Dobré je se zároveň věnovat také dalším erotogenním zónám, jako je penis, varlata, hráz, vnitřní strana stehen nebo třeba bradavky. Až když se do partnera pohodlně dostanete prstem nebo dvěma, středním análním kolíkem nebo malým dildem, můžete vyzkoušet „připínák“ a i zde volte pro začátek co nejmenší velikost. Sexshopy nabízejí mnoho variant, stačí do vyhledávače zadat „strap-on dildo“.

Jakou zvolit polohu? Pro začátečníky bude pravděpodobně nejlepší taková, kdy muž leží na zádech s pokrčenými koleny. Snáze se tak uvolní, vy máte krásný přístup k celému jeho rozkroku a taky můžete dobře komunikovat, protože poloha umožňuje oční kontakt a je celkově velmi intimní. Pro pokročilé bude skvělá poloha zezadu na čtyřech nebo na koníčka, kdy si muž sám určí hloubku penetrace.

Velké množství lubrikace: další zásadní bod. Tady s lubrikačním gelem rozhodně nešetřete. Mnoho lidí si pochvaluje ty na silikonové bázi, protože déle vydrží; s většinou erotických pomůcek si ale nejlépe rozumí gely na vodní bázi. Konečník neprodukuje žádnou přirozenou lubrikaci, takže hojně navlhčete cokoli, co hodláte zasouvat dovnitř, vyplatí se také přidávat gel za pochodu. Vyhnete se tak nepříjemným prasklinkám citlivé anální sliznice.

Čím pomaleji na zasouvání dilda (prstů, kolíku) půjdete, tím lépe. Anální sliznice i svěrače si potřebují postupně zvykat a hodně důležité je zde právě psychické uvolnění. Toho dosáhnete láskyplným zacházením, líbáním, mazlením a komunikací. Na rychlejší pohyby ani nemusí dojít – u dilda máte výhodu, že vám neochabne, když s ním nějakou dobu nebudete vůbec hýbat, na rozdíl od penisu. Pokud je partnerovi příjemné statické zavedení hračky nebo prstu, můžete to tak nechat nebo provádět pouze malý tlak směrem k prostatě (pohyb prstem „pojď sem“ směrem dopředu podobně jako u ženského bodu G). Cílem není orgasmus, ale rozkoš. K orgasmu může dojít pouhou penetrací, ale také nemusí. Poslouchejte, co vám partner říká, sledujte jeho řeč těla, vnímejte jeho emoce. Pegging může být velmi sbližující zážitek, a pokud vás láká, směle do toho!

Zdroj:

autorský článek