3 nejlepší polohy pro sex v autě

Poloha řidiče a spolujezdce (Missionary)

Poloha řidiče a spolujezdce je klasikou mezi sexuálními polohami do auta. Při této poloze se spolujezdec posadí na sedadlo a lehce si opře záda o opěradlo, zatímco řidič klekne mezi jeho nohy. Tato poloha umožňuje hluboký oční kontakt a intenzivní blízkost mezi partnery. Přizpůsobení polohy může být klíčem ke komfortu, a proto je dobré si s přizvednutím sedadla a skláněním opěradla hrát, aby se oba partneři cítili pohodlněji.

Poloha na zadním sedadle (Doggy style)

Poloha na zadním sedadle je další oblíbenou variantou, která poskytuje vzrušující zážitek. V této poloze si žena sedne na zadní sedadlo s nohama roztaženýma a rukama opřenýma o sedadlo před sebou. Muž se poté postaví na zem za ni a proniká do ní. Tato poloha umožňuje hluboké proniknutí a možnost stimulace G-bodu u ženy. Pamatujte, že přizpůsobení sedadla a dostatečný prostor pro nohy jsou důležité pro pohodlnost a bezpečí obou partnerů.

Poloha v kufru (Spooning)

Poloha v kufru může být velmi intimní a příjemnou variantou pro sex ve vozidle. V této poloze si oba partneři lehnou na bok, přičemž muž se umístí za ženu. Muž pak proniká do ženy zezadu. Tato poloha umožňuje hlubokou penetraci a intenzivní fyzický kontakt mezi partnery. Je důležité zajistit dostatečnou polštářovou podložku nebo deku pro pohodlnost a ochranu před tvrdým povrchem kufru.

Jak zvýšit své pohodlí při sexu v autě?

Volba správného auta

Vyberte prostorné auto s dostatečným vnitřním prostorem. Cestovní vůz, dodávka nebo SUV mohou poskytnout více prostoru pro pohodlnější sexuální zážitky.

Použijte polštáře a deky

Přineste si polštáře nebo deky, které mohou sloužit jako podpora a tlumení tvrdosti sedadel. Můžete je umístit pod hýždě, záda nebo jiné části těla, abyste se cítili pohodlněji.

Nastavení sedadel

Experimentujte s nastavením sedadel, abyste našli nejlepší kombinaci pro vaše potřeby. Sklopte opěradla nebo přizvedněte sedadla, abyste získali více prostoru nebo lepší přístup k určitým oblastem těla.

Přizpůsobte oblečení

Mějte na paměti, že některé typy oblečení, zejména ty příliš těsné nebo omezující pohyb, mohou omezit pohodlí při sexu v autě. Zvolte volnější oblečení, které vám umožní svobodně se pohybovat.

Vyberte vhodné místo

Ne všechna místa jsou pro sex v autě vhodná. Zvolte klidné a soukromé místo, abyste se vyhnuli nepříjemným situacím. Parkoviště na odlehlých místech nebo venkovské cesty mohou být dobrou volbou.

Komunikace a souhlas

Je důležité mít otevřenou a zdravou komunikaci se svým partnerem. Diskutujte o svých přáních, potřebách a hranicích předem, abyste si oba byli jisti a pohodlní během celého zážitku.

Zdroj:

  • Autorský článek
  • https://www.womenshealthmag.com/sex-and-love/a19903570/car-sex-positions/