Premium obsah

Kam se ztrácí orgasmus?

Kam se ztrácí orgasmus?
Až příliš poklidný sexuální život si pojíme spíš s podzimem života. Ve skutečnosti se ale ke svému ideálu často nepřiblíží ani třicátnice nebo čtyřicátnice. Jejich libido se mnohdy rozpustí v každodenním stereotypu a starostech o děti a domácnost. Jak to změnit? Pracujte sama na sobě i na komunikaci s partnerem.

Manžel se vrátil nad ránem ze služební cesty a rovnou na mě ‚vlítnul‘. Tak moc chtěl, aby se mi to líbilo, a mně to asi přesně proto nešlo. Z hlavy jsem nemohla dostat, co uvařím k obědu,“ popisuje jedna z mladých žen. Má dvě malé děti, doma se vše přizpůsobuje manželovu zaměstnání a společných chvil moc není. „Po druhém porodu jsem měla orgasmus jako kdysi dávno. Bohužel, jen dvakrát. Pak se to zase vrátilo k tomu ‚čajíčku‘, a i pro ten se dost nadřu,“ povzdechne si jiná vrstevnice. „Partner po porodu nějak neměl zájem. Nevadilo mi to, byla jsem unavená, mimino většinou v posteli, nepřišla jsem si ani zvlášť sexy. Pak nebylo nic, protože jsem kojila a jemu to přišlo ‚nevhodné‘. Jenže kojila jsem skoro do dvou let. Do toho jsme stavěli, pár měsíců žili u rodičů a celou dobu nic nebylo. No a jsme ve fázi, kdy on by zase chtěl, ale mně už se nechce,“ svěřuje se další ‚pětatřicítka‘. Kde je ten starý dobrý sex?

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.