Možná vás napadá, že sex přes telefon (sexting, phone sex) není nic pro vás. Faktem je, že spousta z nás se buď stydí, nebo si neumí představit, co by tak tomu druhému říkali nebo psali. Sex se přece dělá, nemluví se o něm! Jenže… mluvit by se o něm právě mělo. Jinak se nedozvíte, co vašemu partnerovi dělá dobře, a on zase nebude vědět nic o vašich tužbách. Pokud tedy hledáte důvod, proč sextingu dát šanci, tady máte hned dva: narušení zajetého stereotypu a zlepšení komunikace. Jestliže už váš vztah trvá nějaký ten pátek, mohl by právě sex po telefonu vnést trochu svěžího větru do vaší ložnice (nebo vlastně mimo ni). Kromě toho vás donutí mluvit o tom, co se vám líbí – a to vlastně velmi nenásilným způsobem, protože přes telefon to může být jednodušší než osobně. Mě třeba celkem dost vzrušuje dirty talk, tedy mluvení při sexu – třeba „jo, tohle je boží“, „ty seš ale vlhká“ nebo „chtěl bych ti ho dát do pusy“. Sama však mívám s mluvením problém a právě sexting mi pomáhá odbourávat zábrany. Nemusí jít o nic zvrhlého, ono i obyčejné „chybí mi tvoje náruč“ udělá hodně. A nemusíte mít ani vztah na dálku – zkuste své polovičce jen poslat do práce zprávu, co vám na ní chybí nebo na co se těšíte, a pokud máte odvahu, přidejte lehce poodhalenou fotku. Možná budete překvapeni, jak natěšený nebo natěšená přikvačí domů.

Zdroj: Youtube

Za zmínku stojí také možnost sextingu s někým, koho ani neznáte osobně. Pokud jste single, ale nebaví vás jednorázovky nebo máte obavy ohledně pohlavně přenosných infekcí, může sexting nabízet nekomplikovanou a bezpečnou zábavu.

Jak vypadá sexting?

Protože sex přes telefon není žádná věda, ale spíš hra, níže najdete několik tipů, nikoli pravidel, jak si jej co nejlépe užít. Hodně zábavy!

#1 Bezpečí na prvním místě

Protože na sociálních sítích si nikdy nemůžete být zcela jistí, že se vaše fotka nebo video někomu jedinkrát zobrazí a zase zmizí, buďte opatrní. Pokud osobu, se kterou si na dálku hrajete, tak úplně neznáte, není možná nejlepší nápad jí hned posílat svůj klín v celé kráse. Nebo ano, ale určitě bych vybrala snímek bez obličeje.

Zároveň je důležité se vždy ujistit, že ten druhý o sexting stojí a nebude mu nepříjemné, když mu pošleme něco erotického. Že pro něj daná situace není komfortní, poznáme nejspíš i podle jeho chování, zeptat se přímo je ale sázka na jistotu.

#2 Hlas je sexy

A mnohdy víc než fotka nebo video. Hlas je neuvěřitelně podceňovaný erotický nástroj. Nahrajte svému protějšku lechtivou hlasovku, kde zmíníte, jak moc se na něj těšíte, co zrovna máte na sobě nebo co byste chtěli, aby s vámi prováděl. Odvážnější z vás mohou mezi slova přidat jemné vzdechy nebo zasténání (jen pozor, aby to neznělo jako špatné porno).

#3 Do detailu!

Sexting může být neuvěřitelně vzrušující, ale když někomu napíšete „Jsi sexy“, tak ho nejspíš zas tak nenažhavíte. Dejte si záležet a napište mu delší zprávu, ve které do detailu popíšete, co přesně je na něm tak sexy. On si to pak mnohem lépe představí a třeba vám to oplatí stejnou mincí.

#4 Pomalu

Stejně jako když jste spolu, tak i online platí, že předehru není radno podceňovat. Je důležité, abyste se oba trochu předehřáli, než půjdete „na věc“. Pokud například váš přítel miluje fotky vaší vulvy, neposílejte mu ji hned obnaženou – lepší službu udělá taková fotka, kde budete mít na sobě pěkné kalhotky nebo upnuté legíny. Postupně by mohl být na snímku vidět i kousek pysku nebo chloupky na Venušině pahorku a tak dále. Stejně tak pokud si píšete, zřejmě bude dráždivější počáteční zpráva „chtěl bych ti jemně přejíždět prstem po kalhotkách a cítit pod rukama teplo a to, jak krásně vlhneš“ než „chtěl bych ti strčit do vagíny tři prsty a rychle jimi pohybovat sem a tam“.

#5 Přizvěte hračky

Na e-shopech s erotickým zbožím najdete řadu pomůcek, které lze ovládat přes mobilní aplikace bez ohledu na vzdálenost milenců. To může být skvělý způsob, jak partnera na dálku zahrnout do svého sebeuspokojování. Některé z těchto aplikací dokonce nabízejí i videohovory, takže zabijete dvě mouchy jednou ranou.

#6 Popište, co děláte

Když už jste ve fázi dotýkání se sebe sama, můžete to pojmout různými způsoby. Odvážnější varianta je popisovat tomu druhému, co přesně děláte – opět to popište do detailu (například „zrovna jsem si olízla prst a teď si jím přejíždím přes klitoris sem a tam“). Ta jednodušší spočívá v tom, že si necháte partnerem diktovat, co budete dělat. On vás tak provede celým postupem a váš orgasmus bude mít tak trochu ve svých rukách. Pokud vám není příjemné hovořit o tom, co děláte nebo co dělá ten druhý, může se vaše konverzace točit jen kolem fantazií či vzpomínek („Pamatuješ, jak jsi mě kouřila ve vlaku v prázdném kupé a já ti u toho dráždil zadeček rukou?“). Co v tu chvíli děláte, se v takovém případě neřeší.

#7 Bylo to trapný?

I to se může stát. Nemusí se s vámi zatřást zem a nemusíte z toho vůbec mít dobrý pocit. Možná jste se styděli, možná se vám nelíbilo, co vám ten druhý říkal, psal nebo fotil, možná ani nevíte, co vám konkrétně vadilo. Sdílejte své pocity s partnerem a navrhněte, co by příště mohlo být jinak. Pokud tedy o nějaké příště máte zájem. Jestli ne, nic se neděje, prostě si počkáte, až se zase uvidíte.

Zdroj:

  • Instagram: @hrackypodlekacky
  • Autorský článek