Premium obsah

Jak si zpevnit ňadra? Přifouknete je některými bylinkami

Jak si zpevnit ňadra? Přifouknete je některými bylinkami
Tvar a plnost prsou se věkem mění a ne každá žena chce jít na plastickou operaci. Jak si tedy zvenit ňadra bez skalpelu? Správně vedené cvičení a některé byliny umí prsa "přifouknout." 

Těhotenství, výkyvy hormonů a stárnutí prstí tkáně vede k tomu, že prsa vypadají dříve nebo později ochable. V takovém případě se můžeme vydat několika cestami. Buď se smířit s přibývajícími léty, nebo podstoupit plastickou operaci. Nejde však o jediné varianty, jak poprsí zkrášlit a zpevnit. Nikdy není pozdě upravit svůj životní styl, držení těla a začít cvičit svaly na hrudníku.

Zdroj: Youtube

Jak si zpevnit ňadra? Vyzkoušejte bylinky!


Nechte si udělat rozbor krve, možná budete překvapené, jak málo estrogenu máte nebo trpíte jiným hormonálním výkyvem. Právě ten může také za prsa, která vypadají jako vyfouklý balónek. Zkuste brát třeba drmek obecný, který zpravidelní menstruaci, prsa se vám třeba týden před ní nafouknou a vydrží být plná ještě týden po ní, doporučuje web Zena-in.

Oblíbenou bylinkou používanou již ve starém Řecku je Pískavice. Kvetoucí pískavice má příjemnou vůni a je medonosná. Její sušené nebo čerstvé listy se používají jako bylinka a semena využijete jako zdravou přísadu do mnoha pokrmů, ale i nápojů, kterým dodá lehce oříškovou a pikantní chuť

Podle vědců má hned několik příznivých účinků, které ovlivňují nejen zdravou funkci prsou, ale i jejich vzhled. Je to díky obsažené látce diosgenin, která se používá při výrobě umělých forem estrogenu a napomáhá růstu nových prsních buněk. 

Dochází tak nejen k mírnému zvětšení velikosti, ale i jejich plnějšímu a pevnějšímu objemu, a to v každém věku. Stačí, když budete z pískavice pravidelně popíjet lahodný čaj, anebo si vyrobíte pastu, kterou budete prsa pravidelně masírovat.

5 jednoduchých triků, jak poznat přírodní prsa od umělých. Udělejte si test!
5 jednoduchých triků, jak poznat přírodní prsa od umělých. Udělejte si test!

Čas odhalených výstřihů je tady a obdivovatelé ženské krásy nejspíš plesají! U českých rybníků a bazénů je poměrně běžné, že se ženy opalují takzvaně „topless“, tedy bez vrchního dílu plavek. Zakázané to není, tak na co být prudérní a nevystavit slunci svoje „poklady“? Jestli vás zajímá, jak rozpoznat přírodní ňadra od těch umělých, jste tady správně.

Bylinka má také pozitivní vliv na nežádoucí zvýšený cholesterol, pomáhá při léčbě cukrovky a žaludečních a střevních poruch. Pískavice má silné antimikrobiální účinky a je i výborným bojovníkem proti mnoha zánětům v těle. Vzhledem k vysokému obsahu antioxidantů se podílí také na zpomalení procesu stárnutí, zdůrazňuje další benefity této byliny iReceptar.

Začněte správně posilovat svaly

Cvičením můžete ovlivnit stav prsních svalů. Ty lze vhodnými cviky zpevnit a posílit, a opticky tak prsa pozvednout. Věnujte cvikům denně alespoň patnáct minut. Mezi cviky, které zabírají, patří třeba plank, kdy se nastavíte do polohy prkna a snažíte se vydržet, co nejdéle. Těžší variantou je boční prkno, tzv. side plank. Obtížnost můžete zvýšit upažením horní paže. Využít můžete také různých pomůcek, třeba madel s pružinami či různé tuhé gumy.

Zdroj:Prozeny, iReceptar, Studie, Zena-in

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.