Premium obsah

Jak na detoxikaci těla

Jak na detoxikaci těla
S příchodem jara si vše kolem nás říká o očistu. Vyklízíme šatník, uklízíme a smejčíme celý byt, vyleštíme auto. Nesmíme ale zapomenout na naše tělo, které si po dlouhé zimě také říká o pořádnou očistu. Během detoxikace se náš organismus zbavuje veškerých škodlivých látek, které se neustále usazují především v našem trávicím traktu a mohou vést i k zadržování vody, překyselování žaludku a nemile se projevují například na stavu naší pleti. Co nám může k očistě našeho těla pomoci?

Základní tipy pro detox

Naše tělo má sice jistou samočisticí funkci, ale v dnešní době, kdy dáváme organismu zabrat, přijímáme vysoké množství nezdravých cukrů a jsme pod neustálým stresem, je načase podpořit ho podpůrnou očistnou kúrou. Základní pravidlo zní, že pokud je spokojené naše střevo, zbytek těla bude také. Pokud se v tlustém střevě hromadí toxiny, začne je postupně místo vyprazdňování absorbovat. To způsobuje přibývání na váze, bolest hlavy a zad či únavu.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.