Zdroj: Youtube

Kunyaza je tradiční sexuální technika používaná ve střední Africe. Říká se, že je to tajemství, díky kterému ženy dosahují neuvěřitelných orgasmů. V doslovném překladu znamená Kunyaza "močit". Toto slovo je však třeba chápat v přeneseném významu a týká se ženské ejakulace během orgasmu. V Evropě je tento intenzivní prožitek rozkoše pro ženy stále předmětem určitého tabu. V Africe je to zcela jinak. Ženy si zde užívají sexuální praktiky, jejichž výslovným cílem je ženská ejakulace. Lze s ním dosáhnout i vícenásobného orgasmu. Penis tu hraje významnou roli, i když nedochází k průniku, píše web Freundin.

Africké tajemství ženského orgasmu

Základní princip je jednoduchý. Muž uchopí svůj penis a hlavičkou poklepává na klitoris, stydké pysky a poševní vchod ženy. Rytmickým poklepáváním může kroužit po vulvě krouživými nebo klikatými pohyby. Poklepávání lze střídat s třením, a to i pomocí špičky penisu. Je důležité, aby byl od začátku dostatečně lubrikován, jinak může být poklepávání příliš citlivé, trocha slin dělá zázraky.

V pokročilejší verzi muž vloží svůj penis do ženiny pochvy, opět jej uchopí a pak jím pohybuje ze strany na stranu nebo kolem dokola, aby stimuloval pochvu zevnitř. Může to střídat s běžnějším přirážením dovnitř a ven, popisuje techniku server LovemattersAfrica.

Vrtěti penisem

Všechno to ťukání a vrtění penisem má mít na ženy zázračné účinky. Zvýšený průtok krve do stydkých pysků promění poklepávání v intenzivní stimulaci celé pochvy, která často končí jedním nebo více explozivními orgasmy. Za prvé se tak má vyvolávat jeden orgasmus za druhým a za druhé, způsobuje ženskou ejakulaci. Rwandští muži mají pro ženy, které mají sklon k mokrému sexu, nepříliš lichotivou přezdívku: shami ryıikivu, což znamená "dejte pod ni kbelík".

O techniku se čím dál tím víc zajímají i Evropané a edukace dorazila i do našich zeměpisných šířek. A i když třeba africká technika nesplní naše očekávání hned na poprvé, je dobré tomu dát šanci. Sex se tak minimálně zpestří, protože ruku na srdce, po letech už dochází fantazie a než do postele s partnerem, se častěji vrháme k Netflixu a lednici. A pokud v tomto případě plní penis funkci vibrátoru, tak je to více než dobrá zpráva.

Zdroj: Redakce, Freundin, LovemattersAfrica