Premium obsah

Tajná africká technika, jak dosáhnout orgasmu

Tajná africká technika, jak dosáhnout orgasmu
Ženský orgasmus je bohužel pro mnoho mužů stále záhadou. Kunyaza je africká technika, která to může změnit. Zapomeňte na klasický sex, šup sem a šup tam. Většinou to není nic, co by ženy uspokojovalo. V Africe na to jdou sofistikovanějším způsobem a my se můžeme inspirovat.
Zdroj: Youtube

Kunyaza je tradiční sexuální technika používaná ve střední Africe. Říká se, že je to tajemství, díky kterému ženy dosahují neuvěřitelných orgasmů. V doslovném překladu znamená Kunyaza "močit". Toto slovo je však třeba chápat v přeneseném významu a týká se ženské ejakulace během orgasmu. V Evropě je tento intenzivní prožitek rozkoše pro ženy stále předmětem určitého tabu. V Africe je to zcela jinak. Ženy si zde užívají sexuální praktiky, jejichž výslovným cílem je ženská ejakulace. Lze s ním dosáhnout i vícenásobného orgasmu. Penis tu hraje významnou roli, i když nedochází k průniku, píše web Freundin.

Africké tajemství ženského orgasmu

Základní princip je jednoduchý. Muž uchopí svůj penis a hlavičkou poklepává na klitoris, stydké pysky a poševní vchod ženy. Rytmickým poklepáváním může kroužit po vulvě krouživými nebo klikatými pohyby. Poklepávání lze střídat s třením, a to i pomocí špičky penisu. Je důležité, aby byl od začátku dostatečně lubrikován, jinak může být poklepávání příliš citlivé, trocha slin dělá zázraky.

V pokročilejší verzi muž vloží svůj penis do ženiny pochvy, opět jej uchopí a pak jím pohybuje ze strany na stranu nebo kolem dokola, aby stimuloval pochvu zevnitř. Může to střídat s běžnějším přirážením dovnitř a ven, popisuje techniku server LovemattersAfrica.

Vrtěti penisem

Všechno to ťukání a vrtění penisem má mít na ženy zázračné účinky. Zvýšený průtok krve do stydkých pysků promění poklepávání v intenzivní stimulaci celé pochvy, která často končí jedním nebo více explozivními orgasmy. Za prvé se tak má vyvolávat jeden orgasmus za druhým a za druhé, způsobuje ženskou ejakulaci. Rwandští muži mají pro ženy, které mají sklon k mokrému sexu, nepříliš lichotivou přezdívku: shami ryıikivu, což znamená "dejte pod ni kbelík".

O techniku se čím dál tím víc zajímají i Evropané a edukace dorazila i do našich zeměpisných šířek. A i když třeba africká technika nesplní naše očekávání hned na poprvé, je dobré tomu dát šanci. Sex se tak minimálně zpestří, protože ruku na srdce, po letech už dochází fantazie a než do postele s partnerem, se častěji vrháme k Netflixu a lednici. A pokud v tomto případě plní penis funkci vibrátoru, tak je to více než dobrá zpráva.

Zdroj: Redakce, Freundin, LovemattersAfrica

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.