Premium obsah

Hlavu vzhůru! Jak na správný postoj

Hlavu vzhůru! Jak na správný postoj
Že se nemáte hrbit, jste nejspíš slýchali už od základky. Důvodem bývaly hlavně bolesti zad a nevzhlednost. Držení těla ale ovlivňuje i emoce a pocity. Pokud jste radu ‚Hlavu vzhůru!‘ dosud brali jen obrazně, změňte to. Správný postoj vám dá i možnost volněji dýchat a neupadat do letargie a deprese, což se teď hodí víc než kdy dřív.

Trenér Rocky na obrazovce běžeckého pásu povzbuzuje svoje virtuální svěřence: „Bylo to rychlé? Jste unavení? Držte trup vzpřímený, hlavu nahoře, držte si aktivní postoj! Takhle zůstane váš motor nastartovaný!“ I když interval nebyl nijak náročný, nachytám se, jak se chystám svěsit ramena a pořádně se ‚vyfunět‘. Energie mám ještě dost, tak poslechnu. Po dvaceti minutách mám za sebou jeden z nejúžasnějších běžeckých tréninků. Cítím se báječně a poprvé si po běhu vychutnávám ty opěvované endorfiny. Ačkoli jsem musela neustále zůstávat aktivní, nepřijdu si zničená jako obvykle.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.