Původně jsou hračky s ovladačem určené pro páry, kdy klasicky muž má na starost ovladač – obvykle malou plastovou krabičku kulatého tvaru, která je propojena s pomůckou. Může se jednat o vibrační vajíčko, které má žena zavedené do pochvy, plochý vibrátor v kalhotkách, vibrujícího motýlka nebo třeba anální kolíček. Během schůzky ji tak partner může provokovat náhlým probuzením přístroje a pár sdílí své malé nemravné tajemství, zatímco okolí nic netuší.

Zdroj: Youtube

Doba ovšem pokročila a nejen ženy, ale také muži si mohou zažít takové příjemné „trápení“. Existuje řada vibračních kroužků, návleků na penis, stimulátorů prostaty a varlat, pro odvážnější také intimní klícky s funkcí vibrací či jemných elektrických výbojů. Pánové mohou využít rovněž již zmíněné ploché vibrátory, které si vloží do spodního prádla. Kromě toho dnes lze většinu těchto pomocníků ovládat přes mobilní aplikace, takže už nemusíte myslet na to, kde jste ten ovladač zase nechali a jestli nemá vybité baterie. Aplikace navíc obvykle nemají omezený dosah, což znamená, že váš orgasmus může mít v rukou partner, který je zrovna kdekoli na světě.

Při sebepotěšení

Další využití mají pomůcky na dálkové ovládání při chvilkách sám nebo sama se sebou. Protože každý máme v oblibě trochu jiný styl a jiné polohy, může někomu vyhovovat, když je pomůcka hands-free. Tak například pokud žena při masturbaci ráda leží na zádech a nepotřebuje k rozkoši tam dole ničím pohybovat, bude pro ni pohodlnější, když bude mít v ruce ovladač nebo mobilní telefon a nebude se muset natahovat dolů při každé změně programu. Navíc je v nabídce spousta pomůcek, které se pohybují úplně samy! Sem a tam, nahoru dolů, kolem klitorisu ze strany na stranu… Veškerou práci odvedou za vás.

Jestliže se vám líbí anální stimulace, oceníte dálkové ovládání dvojnásob, protože asi víte, jak obtížné je najít polohu, ve které si na „zadní vrátka“ dosáhnete tak, aby vás po chvíli nebolela ruka nebo záda. Stačí si vybrat z té spousty vibračních kolíčků, rotačních análních korálků a dalších skvělých vychytávek, které sexshopy nabízejí.

Za zmínku rozhodně stojí také využití dálkového ovládání během grindingu neboli technice sebeuspokojování, při které se o něco otíráme. Tato technika je mnohým z nás blízká a praktikovali jsme ji už v dětství, kdy jsme se zkoušeli třít o nábytek, polštáře a podobně. K takovému otírání se dá využít vlastně jakákoli hračka, obzvláště vhodné jsou k tomu ovšem plošší vibrátory nebo grindery. To jsou hračky, které jsou k této technice přímo určené. Při grindingu se můžete opírat o ruce nebo lokty, zatímco pohyby pánve určujete intenzitu a rychlost stimulace – tím pádem se opět hodí, když se nemusíte kvůli změně vibračního režimu zvedat, pomůcku vytahovat a mačkat tlačítka. Stačí zvolit pomůcku s ovladačem nebo propojenou „appkou“.

Při sexu

V neposlední řadě využijete hands-free pomůcky s ovladačem při intimních chvilkách s partnerem či partnerkou. Často se setkávám s tzv. párovými vibrátory, které jsou zahnuté tak, že jedna část, lehce zploštělá, je při souloži uvnitř vagíny s penisem, zatímco ta druhá, tlustší, zvenku stimuluje klitoris. Oba partneři tak cítí příjemné vibrace a sdílí je spolu. Ten z nich, který má zrovna volnější ruce, může ovládat intenzitu a charakter dráždění.

Další možností je těšit partnera s ovladačem v ruce, zatímco vám poskytuje orální sex, nebo ovládat třeba vibrační vajíčko ve vagině během análního sexu. Stěna mezi oběma otvory je velice tenká a stimulováni tak budou opět oba milenci.

Kdo si hraje, nezlobí… Pokud vás hračky na dálkové ovládání zaujaly, neváhejte a udělejte sobě či partnerovi radost!

Zdroj:

Instagram: @hrackypodlekacky