Premium obsah

Co roste v srpnu a jak potraviny zpracovat?

Co roste v srpnu a jak potraviny zpracovat?
Také se někdy přistihnete při tom, že se vám vlastně vůbec nechce vařit? Možná nejde ani tak o samotné vaření, ale o vymýšlení toho, co vařit. Není jednoduché udržet si vyvážený jídelníček, stihnout vše včas nakoupit a připravit. Přes léto to ale přece jen je o něco jednodušší. Sezonní potraviny nám umožňují snadno a rychle připravit zdravé svačinky, obědy a večeře. Chce to jen trochu inspirace, kterou vám právě přinášíme.

Nesmrtelná trojice – rajče, cuketa, lilek

Ne vždy to, co nám nabízí zahrádka, je oblíbené u všech strávníků u stolu, a ještě ke všemu zdravé. To ovšem neplatí o starém dobrém kombu – rajče a cuketa. Pokud k této nesmrtelné dvojici přidáte ještě lilek, máte o několik variací zdravých a hlavně chutných večeří postaráno. Během srpna zahrady doslova chrlí zásobu cuket, rajčat a lilků. Právě v tomto období je zelenina šťavnatá a sladká. Díky tomu si na nich nejvíc pochutnáte. Je ale potřeba je o to rychleji zpracovávat.

Loading
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.