Možná se vám někdy stalo, že jste při milostném aktu byla nahoře v pozici zvané cowgirl a nevěděla, co máte vlastně dělat za pohyby. Typický pohyb nahoru a dolu může být fyzicky náročný a příliš monotónní, může být vzrušující zkoušet tedy i jiné pohyby. A přesně tomuto se věnuje TikTok trend z roku 2019. Podle něj vám k perfektní choreografii v pozici na koníčka dopomůže kokos. Ale ne tak doslova.

C-O-C-O-N-U-T

Důležité je v první řadě zmínit, že se nejedná fyzicky o kokos, ale o konkrétní anglické slovo coconut. Přesně tohle slovo totiž obrazně hláskujete svými boky, když jste při milování nahoře. Krouživý pohyb, který u hláskování coconut provádíte, má zajistit všestrannou stimulaci a slastné pocity po celé oblasti genitálií. Podporuje průtok krve do intimních oblastí a činí je mimořádně citlivými. To má právě vést k intenzivnímu a nezapomenutelnému vyvrcholení vás i vašeho partnera.

Abeceda v posteli

Techniky kreslení a psaní písmen na různé části partnera při sexuálním aktu vlastně není nic nového. Abeceda se například používá jako rada pro provozování orálního sexu ženě. Partner by na základě této rady měl při orálním sexu jazykem obkreslovat postupně písmena abecedy.

Nejlepší je C, O a S

Sexpertka Annabelle Knight radí, že jakékoliv hrátky s písmeny C, O a S, ať už boky, jazykem nebo sexuální hračkou, může výrazně zvýšit pocit rozkoše. Techniky psaní abecedy se dříve doporučovaly hlavně lidem, kteří byli ze pohlavního styku nebo orálního sexu nervózní. Soustředěním se na abecedu se pohyby zpravidelní a zjemní a zážitek může být pro partnera či partnerku to lepší.

Zkuste cowgirl obráceně

Pokud chcete pozici na koníčka trochu ozvláštnit, zkuste se při ní otočit zády k partnerovi. Pro mnoho lidí může být tato pozice pohodlnější, ale i naopak - protože jsou tváří od partnera pryč. Partneři si tedy sice nevidí do očí, zároveň se ale nemusí nijak stydět ani zaměřovat na svůj výraz a o to více si užít sex.

Konsent především

Sex je jedna z nejintimnějších věcí v našem životě a je třeba ho tak brát. Každý má úplně jiné preference. Je proto nadmíru důležité se před jakýmkoliv experimentováním nebo samotným stykem ujistit, že s tím oba partneři souhlasí. V posteli není trapné mluvit, právě naopak. Sdělte svému partnerovi, co se vám líbí, co se vám příliš nelíbí, a ptejte se ho na to samé.

Zdroje: https://www.womenshealthmag.com/sex-and-love/a24234688/reverse-cowgirl-position/ https://www.popbuzz.com/internet/viral/tiktok-coconut-challenge-explained/