Kde hledat v současné době psychologickou pomoc?

Potřebujete psychologickou pomoc? Neotálejte
Je toho na vás už moc? Nepříznivé zprávy se každý den valí z televizní obrazovky i ze sociálních sítí, hrozí vám ztráta zaměstnání a příjmu a děti byste po několika týdnech doma nejraději zavřeli do sklepa? Nestyďte se říci si o pomoc.

Kde se přihlásit o pomoc?

Pokud nezvládáte celou situaci a dostali jste se do opravdu závažných problémů, nebuďte na ně sami. Právě pro vás je tu portál Terapie.cz, jehož prostřednictvím budou poskytovat bezplatnou psychologickou pomoc terapeuti zapojení v projektu #hlavunadvodou. Ti budou díky příspěvkům dobrovolníků dostávat až 500 Kč za každou terapii, přičemž první sezení s klientem bude i pro ně zdarma. Každý, kdo by si jinak nemohl psychologickou pomoc dovolit, tak bude mít šanci absolvovat až 12 bezplatných sezení. To podle psychoterapeutky a spoluzakladatelky celého projektu Evy Kozákové umožní nejen krizovou intervenci, ale také dlouhodobou pomoc a podporu.

Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.