Jaké super jídlo pro vaše děti?

To, zda budou mít vaše děti v dospělosti nadváhu a budou trpět civilizačními chorobami, nebo se budou těšit zdraví můžete ovlivnit také vy jako rodiče.
V knize od autorů Tima Noakese, Jonno Proudfoot, Bridgety Surteesov: Super jídlo pro super děti najdete inspiraci, jak naučit vaše děti ty správné stravovací návyky.

To, zda budou mít vaše děti v dospělosti nadváhu a budou trpět civilizačními chorobami, nebo se budou těšit zdraví můžete ovlivnit také vy jako rodiče. Právě v dětství se totiž budují základní stravovací návyky, které si pak dítě ponese celý život. Závislost na průmyslově zpracovaném jídle se formuje v nejmladším věku a jsou to nejmenší děti, kteří citlivě reagují na kvalitu potravin. Jako rodiče toho pro zdraví svých dětí můžete udělat víc, než byste si mysleli. Chcete-li mít superdítě, doporučují vám autoři knihy držet se těchto třech zásad:


Pravidlo 1: Žádný přidaný cukr.

Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.