21denní jarní detox: Než začnete

21denní jarní detox: Než začnete
Už jste podstoupili jarní očistu? Právě období příchodu jara nám dává možnost uklidit si nejen doma, ale i v těle. S lektorkou jógy Zuzanou Klingrovou jsme pro vás připravili jógová videa, podle kterých budete z pohodlí domova po dobu 21 dní cvičit očistné ásany, věnovat se relaxaci a meditovat. Za odměnu vás čeká omlazení celého organismu, dáte sbohem jarní únavě a budete se cítit skvěle.

Cvičte s námi a obnovte rovnováhu ve svém těle

Vybrali jsme pro vás jógové ásany, které podporují krevní a lymfatický oběh, masírují trávicí orgány – žaludek, játra, slinivku, tenké a tlusté střevo, vytvářejí vnitřní teplo a podporují funkci metabolismu (náš trávicí oheň a naše spalování). Jaro je ideální doba k tomu začít pravidelně se hýbat. Budete-li cvičit poctivě, zlepšíte činnosti orgánů, trávení, imunitu a celkovou odolnost organismu. Můžete se těšit na příliv nové energie, hlubší a klidnější spánek, odbouráte stres a snížíte tak výkyvy nálad a emocí.

Loading
ZAVŘÍT REKLAMU
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.