Zdroj: VLM

Reportérka Kondice zastihla Báru Strýcovou v oblíbené kavárně celebrit Café Café, kde se představila jako tvář nové jarní kampaně pro značku Gap. Sport tak vyměnila za roli modelky a společně se synem nafotila opravdu povedené fotky k nové džínové kolekci oblečení Icons.

"Podpatky si obuju ráda, ale nemám je kam nosit"

Jarní kolekce se nese v duchu pohodlných unisex kousků, které mohou ženy nosit společně i se svým s partnerem. A právě podobný styl preferuje ikona českého tenisu i v osobním životě. Nejraději nosí ležérní džíny nebo tepláky, které ji nikde neškrtí. Slavná tenistka je nyní v 7. měsíci těhotenství, a tak pro svoje bříško potřebuje hlavně pohodlí. Sportovní módu ale vyznává, i když zrovna není těhotná. Vzala by si někdy podpatky a šla za dámu?

„Ano, podpatky mám moc ráda, ale momentálně je nemám kam vzít. Spíš je moje móda o kalhotách a svršcích, které ráda měním a hraju si s nimi.“

Proč sekla se sportem?

Báře bude koncem března 38 let a druhé těhotenství snáší poměrně dobře, i když jsou dny, kdy jí miminko dává zabrat. „Občas tahám celý den svého syna Vincenta a večer už padám únavou. Ale nechci si stěžovat, průběh těhotenství je dobrý,“ řekla s úsměvem. Co vás možná překvapí – šampionka z Wimbledonu, která dříve intenzivně sportovala v každodenním režimu, se ve druhém těhotenství nehýbe vůbec. Rozhodla se zkrátka poslouchat svoje tělo. „Opravdu se ani nehnu. Nedělám vůbec nic, protože to tak cítím. Těším se ale, až porodím a začnu se zase hýbat.“ Sport k tenistce zkrátka neodmyslitelně patří, a je to prý její závislost, proto se po devítiměsíční pauze hodlá vrátit nejen k tenisu.

Jaké metody chce Bára Strýcová vyzkoušet na shazování poporodních kil? Je podle ní těžší profesionální sport, nebo mateřství? A proč by nikdy nešla na cvičení maminek s dětmi? To se dozvíte, když si poslechnete celé video.

Zdroje:

Autorský rozhovor pro web Kondice.cz