Jsou lidé, kteří když vstoupí do místnosti, okamžitě na sebe strhnou pozornost. Patří sem typicky třeba Lvi. Vždycky dokonale sladění, outfit přesně na míru, precizní manikúra, výrazné šperky, kvalitní doplňky. Králové zvířecí říše si na luxus a eleganci zkrátka potrpí, mají to v krvi. Pak jsou mezi námi lidé, jejichž znamení zvěrokruhu jim tak trochu předurčilo, že styl je pro ně jako španělská vesnice. Ztrácejí se v ní. A často si na sebe vezmou něco, v čem připomínají spíš pohádkovou postavu z maškarního, hastroše, nebo dokonce velrybu. I pytel od brambor by snad vypadal lépe, než některé módní kreace, ke kterým inklinují. Jaká znamení podle astrologů patří k největším módním ignorantům?

Zdroj: Youtube

Kozoroh

Tomuto znamení vládne rozumný Saturn a také v oblékání se Kozorozi řídí rozumem. Oblečení musí být hlavně praktické, nějaký styl je jim ukradený. Proto u nich těžko uvidíte nejnovější módní trendy a nedivte se, pokud napadne sníh a oni přijdou do kanceláře v saku a pohorkách. V davu nechtějí vyčnívat a ani na večírek se neodvážou, co se týká barev nebo vzorů. Třpytky, hluboké výstřihy, neotřelé kombinace? Kdepak, drží se raději zuby nehty černé, šedé a zemitých odstínů, díky kterým jsou nenápadní.

Beran

První, nejrychlejší a nejžhavější znamení zvěrokruhu má úplně jiné priority, než je oblečení. „To je znamení válečníků, kdo se stará o luxusní oblečení ve válce, že?“ říká astroložka Alice Alta. Berani vidí oblečení jako něco, co má sloužit, a typický Beran dává velmi často přednost uvolněnému sportovnímu stylu, proto na něm nejčastěji uvidíte tenisky a batoh, do kterého se mu vejdou všechny potřebné věci.

Ryby

Ryby vnímají oblékání jako formu umění a dokážou před zrcadlem trávit šílené množství času. Nejdou po trendech a výstřelcích, ale mají rádi extravaganci. Oblečení si tak často pořizují na základě spontánního rozhodnutí a už nepřemýšlejí o tom, jak vhodné bude v každodenním životě. Díky tomu to občas prostě přestřelí a svým divokým outfitem šokují okolí. Geometrické tvary, pestrobarevné vzory, nápadné náušnice, výrazné boty – někomu se to už může zdát moc, ale Ryby tím vyjadřují svoji osobnost.

Blíženci

Tohle vzdušné znamení je zosobněno svou dualitou, což se může projevit i v oblékání, do kterého vnášejí nesoulad. Ale řekněme si popravdě, Blížencům je celkem fuk, co si o nich druzí myslí. „Svérázná, neodolatelná a zábavná povaha Blíženců je vidět i na stylu jejich oblékání,“ říká astroložka Charlotte Kirsten. „Blíženci uspokojují svou dětskou zvědavost při oblékání a upřednostňují odvážnost a barevnost před stylem a střihem,“ dodává astroložka. Z toho vyplývá, že si klidně obléknou o několik čísel větší košili nebo mikinu, ve které připomínají velrybu, hlavně, když se cítí pohodlně. Často sáhnou po outfitu, který jako první vypadne ze skříně – co na tom, že se k sobě jednotlivé kousky absolutně nehodí? Styl à la bezdomovec je ostatně v posledních letech docela trendy.

Zdroje:

https://bestlifeonline.com/worst-dressed-zodiac-sign-news/