Ať už jsou ženy i muži odkudkoliv, rozhodně jsme z trochu jiného těsta. Komunikace mezi mužem a ženou často vázne, protože každý mluví o něčem jiném. Paradoxně si můžeme myslet, že kvůli nějaké naší vlastnosti či aktivitě jsme pro chlapy zkrátka neodolatelné - ve skutečnosti atraktivní ale vůbec nejsou. Těmto věcem se určitě vyhněte:

Zdroj: Youtube

1. Ztráta sebekontroly

Mnoho žen si myslí, že mužského srdce dosáhnou tak, že se z nich chlap tak trochu stane. Začnou nahlas krkat a prdět, přestanou se upravovat, začnou mluvit sprostě a opíjí se do němoty. Říkají tomu spontaneita, občas jde ale spíš o popírání ženství. I když to muži vždycky nepřiznají, mají nás rádi právě proto, že dovedeme být dívčí a držet si kontrolu.

2. Vybíravost a nerozhodnost

Nesnáší to většina žen, nesnáší to většina mužů. Nerozhodnost a přehnanou vybíravost. Když se vás muž zeptá, co byste si dala k jídlu, pomozte mu! Pokud jste vybíravá, vyberte alespoň možnosti, kam se můžete najíst nebo co si můžete dát. Nenechávejte ve výběrech partnera samotného, není to vždycky příjemné.

3. Pomlouvání

Nesnažte se před partnerem pomlouvat ostatní ženy, natož jiné muže. Ač se může zdát, že muži jsou stejné drbny, jako jsme my, není tomu vždycky tak. Mnoho mužů nechce o nikom mluvit zle za jeho zády, raději si své problémy vyřeší napřímo.

4. Lhaní a mlčení

Když vás něco štve, řekněte to! Já vím, občas je to těžké, sama s tím mám velký problém. Jakmile dojde s mým partnerem ke konfliktu, jako by mě zamrazilo a nejsem schopná mluvit, natož popsat svoje pocity. Dám vám ale příklad. Pokud budete neustále někomu opakovat, že jste tlustá, začne si to dotyčný člověk opravdu myslet. Pokud budete neustále někomu tvrdit, že vám ,,nic není," partner si to může začít myslet taky. Snažte se mluvit o tom, co vás rozčílilo nebo zamrzelo, vždy ale volte asertivní a neemotivní tón.

5. Mluvení v šifrách

Jedna kamarádka mi kdysi v afektu řekla, že mluvit s chlapem, je jako mluvit s pětiletým dítětem. Nemyslím to absolutně zle, ale ona to trochu pravda je. Představte si, že na pětileté dítě křičíte, že už nemáte sílu a že vůbec nechápe, jak se cítíte. Jak může dítě z těchto slov pochopit, že si potřebujete odpočinout a potřebujete více pozornosti a lásky? Když si budete pětiletému dítěti stěžovat, že jste nějak přibrala, jak má poznat, že vám má říct opak? Stejně tak vaše šifry mohou být nesrozumitelné i mužům. Ti rádi mluví jasně a k věci, snažte se tedy tak svoje pocity a potřeby popisovat.

6. Žvatlání

Většina mužů si příliš neužívá ženské štěbetání a klepy. Když se vás zeptá, jak jste se měla v práci, nemusí hned nastat hodinu a půl dlouhý monolog. Neznamená to, že partnera nezajímáte, jen by se občas taky rád dostal ke slovu. Naopak se snažte partnera i ptát, jak se daří jemu, nebo co zažil on.

7. Přílišná dominance

Vzpomeňme si na ,,influencerku" Shopaholic Adel. Ta je hezkým příkladem toho, že má pocit, že absolutní ovládání a manipulací svých partnerů dosáhne nezlomné a romantické lásky. Pokud tuto pseudocelebritu neznáte, do povědomí se v době, kdy zakazovala chodit svému expartnerovi na toaletu. Mohl chodit na záchod až tehdy, kdy mu to dovolila. Adéla sice obvinění, že psychicky a fyzicky týrala své partnery popřela, je to ale krásná připomínka toho, abyste své partnery zbytečně nekontrolovali. Není to sexy, právě naopak! Vztahy by měly být založené na důvěře, a pokud vám důvěra schází, řešte to společně. Každý má právo na svou svobodu, soukromí a hlavně osobní prostor.

8. Předstírání hlouposti

Určitě jsme to už někdy udělaly každá. Předstíraly jsme, že jsme hloupější, než jsme. Mužům tohle ale naopak sexy nepřijde, mají rádi chytré a inteligentní ženy.

Základem zdravých vztahů je vždycky tolerance a komunikace. Nikdo by vám nikdy neměl vyčítat, že jste trapní, nebo vás naopak ponižovat. Snažte se vždy trochu přizpůsobit, nikoho ale neměňte nebo nepřetvářejte. A pokud dodržíte tyto kroky, muži vás budou milovat.

Zdroje:

https://www.eharmony.com/dating-advice/getting-to-know/turn-offs-women-men/

https://socialpsychologymasters.com/things-women-do-that-turn-men-off/#:~:text=However%2C%20this%20is%20likely%20to,want%20to%20be%20the%20providers

https://www.antiyoutuber.cz/clanky/shopaholicadel-pritel-domaci-nasili-tik-tok.A220805_145931_antiyout-clanky_havr#:~:text=Adel%2C%20povol%C3%A1n%C3%ADm%20influencerka%2C%20jak%20m%C3%A1,tvrd%C3%AD%2C%20%C5%BEe%20informace%20jsou%20l%C5%BEiv%C3%A9