Určitě jste slyšeli o tom, že existují konkrétní předměty, které je dobré u sebe nosit, protože to nosí štěstí. Jsou ale věci, které byste po kapsách nosit neměli nikdy. Které věci nikdy nenosit u sebe a proč?

1. Peněženky a peníze

V kapsách byste nikdy neměli nosit peněženku s penězmi, nosí to smůlu. Obzvláště nošení peněz a peněženek v zadní kapse kalhot je spojené s finančními problémy, které si rozhodně nechcete přivolat. Nejlépe noste peněženku v tašece, nebo alespoň v kapse přední.

2. Ostré předměty

Někteří lidé věří, že ostré předměty jsou spojené s násilím a negativní energií. Proto se nedoporučují nosit po kapsách ostré předměty, ani například klíče.

3. Mobil

Studií o tom, že neustálá bezprostřední blízkost s mobilním telefonem není dobrá, je mnoho. Co se energií týče, mobil byste hlavně neměli nosti v žádné kapse blízko srdci - mobil by totiž prý mohl zastavit či přerušit průtok vaší energie.

4. Zapalovač

Pokud jste kuřák, zapalovač patří pravděpodobně do vaší běžné denní výbavy. Dávejte ovšem pozor, co společně se zapalovačem v kapse máte, nebo ho nejlépe v kapse vůbec nemějte. Je zde totiž veliké riziko, že zapalovač škrtne a nepříjemně vás popálí.

5. Léky

Možná se může zdát jako dobrá volba vhodit si do kapsy pár pilulek, které máte brát nebo je můžete kdykoliv potřebovat. Ovšem teplo a vlhko, které se v našich kapsách nachází, může negativně ovlivnit působení léku, nebo je může úplně zneefektivnit.

6. Těžké předměty

Nošení těžkých předmětů po kapsách je nejen nepohodlné ale dokonce nezdravé. Těžké předměty v kapsách mohou narušit náš fyzický i mentální balanc a způsobit nepříjené pocity. Vyhněte se také tomu, abyste po kapsách nosili zbytečný nepořádek! Denně zkontrolujte, jestli se vám v džínech neválí kapesníky, odpadky nebo mince. Čisté kapsy - čistý duch!

Zdroje: