Romantika na prvním místě


Jedním z nejlepších dárků pro muže i ženy Ryby je romantika, ideálně ta v přírodě, kde se rádi odpoutají od všedního života. Pokud na to máte rozpočet, překvapte je romantickým víkendem na horách pro dva. Anebo pobytem v útulném hotýlku s výhledem na jezero či řeku, protože Ryby obvykle milují místa u vody. Jen se ujistěte, že v blízkosti nebude příliš mnoho hlasitých turistů. Se svou uměleckou povahou potřebují Ryby svou samotu a klid k relaxaci.

Jestliže máte menší rozpočet, darujte alespoň romantickou atmosféru v podobě vonných svíček, přísad do koupele nebo éterických olejů. Afrodiziakální účinky má třeba jasmín nebo santalové dřevo. Dobře uděláte také s klasickou romantickou poezií nebo beletrií, případně sáhněte po knížkách z červené knihovny.


Zaměřte se na nohy

Jedním ze způsobů, jak potěšit Ryby, je potěšit jejich nohy. Říká se totiž, že toto znamení zvěrokruhu vládne nohám, takže je to jedna z jejich největších erotogenních zón. Kupte Rybám vonný olejíček a dopřejte jim poctivou masáž chodidel. Nebo je obdarujte voucherem na reflexní terapii chodidel. Mezi další možnosti patří nové boty nebo ponožky.


Využijte jejich kreativitu

Ryby jsou jedním z nejkreativnějších znamení zvěrokruhu. Tohle znamení je úzce spjato s uměním a tvůrčí činností. Přemýšlejte o jejich oblíbených zálibách. Milují psaní? Rádi točí na keramickém kruhu? Kupte jim novou hlínu nebo kaligrafickou sadu.


Vsaďte na sentiment

Ne nadarmo se o Rybách říká, že patří mezi nejsentimentálnější znamení. Žena Ryba si cení harmonie a klidu a ráda si užívá domácí pohodu a chvíle se svými nejbližšími. Darujte jim proto rámeček se společnou fotkou, nebo rovnou celou fotoknihu, která bude zahrnovat ty nejlepší zachycené zážitky uplynulého roku.


A co barvy?

Jejich nejoblíbenější barvou je mořsky modrá. A to jak tmavší, tak i tyrkysová. Živel tohoto znamení je přece jen voda, a tak je logické, že právě modrá se Rybám líbí nejvíc. Zkuste hledat takové odstíny, které připomínají mořskou hladinu nebo hlubiny oceánu. Je to sázka na jistotu. Modrá je barva klidu a harmonie, tedy přesně toho, co mají Ryby rády. Fialová je zase ideální barva pro relaxaci i tvoření. Uklidňuje, ale zároveň v nás probouzí až mystickou aktivitu. Uvidíte, že dárek v této barvě vaše Ryby potěší. A ani s bílou nešlápnete vedle. Bílá je něžná barva, která souzní s citlivou povahou Ryb. Zároveň je to barva mořské pěny a snových mraků, které Ryby rády pozorují. Bílou Ryby preferují jako barvu pro domácnost i oblečení.

Zdroje:


https://www.zuty.cz/blog/brezen-ve-znameni-ryb--jaky-darek-je-pro-ne-ten-nejlepsi/

www.astrohled.cz