Svět se mění a erotické služby s ním. Virtuální realita, umělá inteligence, robotika a digitální platformy posouvají hranice ve spojení fyzického a digitálního světa, od virtuálních klubů a počítačových her až po rozšířenou realitu ve formě interaktivních brýlí či speciálních zařízení, jako jsou třeba nevěstince, kde potěšení dávají slečny z umělé hmoty, přesněji řečeno ze silikonu. Ano, slyšíte dobře. A nejde přitom jen o zahraniční lahůdku, nevěstinec s umělými pannami byl před několika lety otevřen i v české metropoli.

Novodobé prostitutky?

Na první pohled jde o běžný erotický privát, kde má zákazník soukromí v pronajatém pokoji, jen „zaměstnankyně“ jsou tak trochu netradiční. Nejedná se totiž o živé bytosti, ale o silikonové panny, které se dají použít pro naplnění i těch nejtajnějších a nejdivočejších sexuálních fantazií. Zákazníci si dokonce mohou vybrat slečnu podle svých preferencí a intimní chvilky posunout ještě o level výš i díky speciálním brýlím určeným k virtuální realitě – to jim umožňuje vytvářet scény podle jejich fantazií a aktivně se do vlastních erotických scénářů také zapojit.

Zdroj: Youtube

Shany, co má velká prsa a hubený pas

O jaké slečny z umělotiny je největší zájem? Možná vás nepřekvapí, že i na poli erotických služeb je nejžádanější krása podléhající obecnému diktátu, tedy mírám 90–60–90. „Nejžádanější panny na privátu jsou Shany, Sandra a Anet. Mají velká prsa, štíhlý pas a samozřejmě mladý a hezký obličej. Na druhou stranu mezi další žádané krásky patří i ty kypré nebo velmi hubené, asijského typu,“ prozrazuje Patrik Duda, zakladatel privátu Naughty Harbor, kde si za půl hodinku strávené s umělou pannou klienti zaplatí 1750 korun.

Je libo kopii Megan Fox nebo expřítelkyni?

Ten, kdo by chtěl mít pannu jenom pro sebe, si pak musí výrazně připlatit, a to desítky až sto tisíc korun. Pannu si mohou poskládat na míru podle svého gusta, díky silikonu se dá zajít i do absolutních detailů, jako je nejen odstín kůže, ale například i její póry, vrásky v obličeji, ohyby na kloubech, tvar nehtů. Umělá milenka se pak odlije na míru a za pár týdnů přistane v zákazníkově ložnici. Další možností je nechat si vyrobit panny „ušité“ kompletně na míru podle předlohy, například podle fotografií či 3D modelu reálné osoby, tady se už cena pohybuje kolem 200 tisíc korun. I když mají panny ohebné klouby, realistické vlasy, řasy i obočí, zatím jsou bez hlasu, a tak si s nimi zákazníci nepopovídají. To by se ale díky nezastavitelnému technologickému pokroku mohlo také změnit.

Řešení pro introverty, kteří se neradi seznamují?

Robotické společnice, které známe třeba ze sci-fi snímků Blade runner, by časem mohly být úplně normálním jevem. „Vzhledem k růstu online života a menší fyzické interakce mladé generace Z je tento trend naprosto jasný. Dnešní děti jsou méně sociální, proto i seznámení v reálném světě bude pro tyto generace obtížnější, zároveň se ale zvyšuje povědomí o sexuální pestrosti právě vlivem internetu, virtuální reality a podobně,“ komentuje situaci Patrik Duda. Už za pár let si tak lidé možná nebudou hledat partnera na Tinderu, ale rovnou si seženou robota, který jim kromě fyzického potěšení poskytne i něco navíc.

Robotická milenka zatím snídani do postele nepřinese

S každým dalším technologickým pokrokem se zdá, že hranice mezi lidským a robotickým chováním se prolínají, a my se tak pohybujeme blíže směrem k scénářům, které jsme si dříve spojovali spíše se sci-fi. Někteří výrobci už teď ale pracují na vytváření pokročilých robotických panen, které budou schopny pomocí AI s uživatelem i mluvit a reagovat na něj. „Taková robotická panna ze silikonu má obvykle statické tělo s hlavou. S tím, že má základní mimiku a může s vámi konverzovat pomoci jednoduchého AI. Rozhovory jsou už poměrně detailní a zajímavé. Úroveň rozhovoru se nejvíce blíží k Siri v iPhonu. Zatím ale od toho nečekejte, že vám robotická milenka udělá míchaná vajíčka do postele, nebo namasíruje záda.

Zdroj:

Autorský článek

Patrik Duda, Naughty Harbor