Já to říkal...

S trochou štěstí vám muž tuto větu řekne hlasem Vladimira 518 a vyzní to jako vtip. Pravděpodobně to ale bude myslet absolutně vážně. Každý má rád, uzná-li někdo jiný naši pravdu. Všichni ale nesnášíme, když nás někdo větou "já to říkal" upozorňuje, že tomu tak není. Ať jste tedy muž či žena, tuto větu raději spolkněte a užijte si tiché vítězství.

Zdroj: Youtube

Měla by ses víc usmívat.

Ne, ty by sis měl víc hledět svého. Jsou prostě dny, kdy důvodů pro úsměv moc nemáme, a tato věta to rozhodně nezlepší. Místo prohlášení, že ženě chybí zářivý úsměv, bývá mnohem lepší, jí ho prostě zkusit na tváři vytvořit. A hlavně ne touto větou, prosím.

Já se fakt změnil.

Zatímco mladší muži používají větu: ,,Já se fakt změním," ti starší mají dojem, že už to udělali. Je pravda, že lidé se v průběhu života stále mění. Ale řekněme si upřímně, neměli bychom to dělat pro partnera ani partnerku. Pokud se muž opravdu změnil, dokáže vám to svými činy, ne touto prázdnou frází.

Na to už jsi stará.

Muž by si nikdy neměl dovolit říkat ženě, že je stará. Neměl by jí ani nazývat jako "moje stará," zní to prostě trapně.

Zníš jako tvoje matka.

Kolikrát jste řekla svému partnerovi, že mluví jako jeho otec? Není to příjemné, nikomu. Můžeme vlastní rodiče obdivovat jakkoliv, ale přirovnávat partnerku k její matce je zkrátka neslušné.

Uklidni se.

Veškeré studie poukazují na to, že po této větě se ještě nikdo nikdy neuklidnil.

Nebuď tak přecitlivělá.

V tomto věku většinou víme, kdy za nás mluví hormony a reagujeme přehnaně - a upozorňovat nás na to, to ničemu nepomůže.

Chtěl jsem uklidit nádobí ale...

Nenašel jsem myčku? Místo vody teklo z kohoutku pivo? Muži velmi rádi vysvětlují, proč něco nešlo udělat, nebo zařídit. Zatímco vám váš muž dovypráví historku o tom, co přesně mu bránilo ve vynesení odpadkového koše, zvládnete umýt i okna.

Zdroje: