Premium obsah

Tipy na výlet v srpnu: V Čechách poteče pivo, víno a zábava proudem

Tipy na výlet v srpnu: V Čechách poteče pivo, víno a zábava proudem
Ať už je počasí v sprnu jakékoliv, poslední prázdninový měsíc můžete skvěle využít k objevování nových kulinářských zážitků. Které gastro eventy letos nesmíte vynechat?

Ať už plánujete rande, výlet s přáteli nebo s rodinou, gastronomické akce jsou skvělou a zábavnou volbou vždycky. Kdo by také nemiloval jídlo? Tyto srpnové akce si určitě nenechte ujít!

11.-12.8. - In vino Hostivice

Festival v Hostivicích přinese kromě skvělého vína také super kapely. Vystoupí například jeden z našich nejlepších zpěváku, Kamil Střihavka, nebo třeba skvělá root-rocková kapela Honzy Melíška a Vojty Kotka.

12.8. - Farma fest v pivovaru Obora

V areálu fantastického pivovaru Obora se bude konat Farma fest. Dočkáte nejen skvělého výběru piv, ale také hudby a gastronomie. Na programu je gastronomická show, soutěž a koncerty - vystoupí například Šárka Vaňková, nebo Heidi Janků.

12.8. se v Troji slaví Klára!

Patronka vinice Botanické zahrady Praha svatá Klára slaví 12.8. svátek. V rámci oslav se se bude konat v Troji víkendový event, který se ponese v duchu pikniků. Připravené budou piknikové koše, ke kterým vám obsluha poradí vhodné víno.

18.-19.8. - Víno a Prosecco Festival v parku Riegrovy sady

V Praze zůstaneme a u vína také. V srdci Prahy ale přitom v přírodě - to je přesně park Riegerovy sady, ve kterém se koná další víkend festival vína a prosecca.

18.8. - Medové odpoledne v Kadani

Od 13 do 17 hodin můžete navštívit akci v Kadani, která oslavuje včely a med. Zakoupit si budete moci všechny možné včelařské produkty, perník a například medovinu. 

21.8.-27.8. - Kavárna Potmě České Budějovice

Unikátní koncept kavárny, která je plně zatemněná a pracují v ní pouze zrakově postižení lidé, funguje již od roku 2006. Na konci srpna můžete za tímto dechberoucím zážitkem podniknout cestu do Českých Budějovicích. 

Zdroje:

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.