Premium obsah

Hrozí vašemu vztahu rozchod? Dávejte pozor a těchto rozhodujících 5 signálů

Hrozí vašemu vztahu rozchod? Dávejte pozor a těchto rozhodujících 5 signálů
Rozchod je nepříjemná záležitost, která vždycky bolí, i když ji tak trochu čekáme. Dostat kopačky po krásných chvílích plných randění – to dokáže pořádně zacloumat s citlivou ženskou duší. Třebaže někdy přivíráme oči a snažíme se namluvit si, že je v našem vztahu všechno v pořádku, existují jasné signály, kterými nám muži dávají najevo, že už s námi do budoucna nepočítají. Kdy je lepší přestat žít v naivitě a přiznat si, že se blíží konec?

Nevolá vám

Viděli jste americkou komedii ze života mladých randících Až tak moc tě nežere? Pak vám možná v paměti utkvělo pár hlášek, které stojí za to si opakovat. Jednou z nich je rozhovor tak trochu naivní Gigi, které její objev najednou přestal volat. Ona vymýšlí tisíce důvodů, proč tomu tak je, aniž by si chtěla připustit, že tahle rovnice je vlastně hrozně jednoduchá. Má zájem – volá. Nemá zájem – dělá mrtvého brouka.

Zdroj: Youtube

„Třeba volal a já jenom nedostala vzkaz nebo ztratil mé číslo nebo je mimo město nebo ho srazil taxík nebo… mu umřela babička!“ vykřikovala Gigi před svým kamarádem Alexem. Ten jí ale odpověděl dost jasně: „Nebo nezavolal, protože nemá zájem tě znovu vidět.“ A tak to funguje i v reálném životě. Dámy, pokud vás chce muž znovu vidět, zavolá nebo napíše klidně i o půlnoci. Jestliže ale mlčí a na vaše zprávy reaguje stručně, odměřeně a navíc s několikahodinovým zpožděním, nejspíš vás opravdu až tak moc nežere.

Nezajímá se o vás

Ví, že vás čeká povýšení v práci, svatba nejlepší kamarádky, stěhování rodičů, důležitá služební cesta, ale nezeptá se, jak se cítíte či zda vám může nějak pomoct? Neozývá se několik dnů a neptá se, jak se máte? Nebo dokonce nepřijde, když mu napíšete, že jste nemocná a potřebujete donést citróny, nebo jste smutná a chcete obejmout? Pak už o vás pravděpodobně ztratil zájem a ze vztahu nejspíš brzy vycouvá. Zamilovaného muže poznáte podle toho, že se zajímá o to, co zrovna děláte, chce znát vaše plány, vědět, jaký jste měla den a zda jste v pořádku. Pokud vás ignoruje, na vašem vztahu mu nezáleží. Tečka. 

Je na seznamce

Volá vám kamarádka s horkou novinkou, že na vašeho milého zrovna narazila na internetové seznamce? Pokud váš partner nepatří mezi chronické nevěrníky, nejspíš to znamená, že už se poohlíží někde jinde. I když vám bude tvrdit, že v seznamovací aplikaci hledá učitelku angličtiny nebo soukromou lektorku jógy, případně, že ho k založení profilu na seznamce vyhecovali opilí přátelé či šlo o sázku s kolegy v práci, tady to podezřele smrdí. Pokud je muž ve vztahu spokojený a partnerku nechce měnit, nechodí se pravděpodobně seznamovat jinam. Možná bude lepší ukončit to s ním dřív, než to udělá on.

Nemluví o společných plánech

Dřív chtěl s vámi trávit každý volný víkend a bylo mu celkem jedno, zda jste spolu jezdili na kole, chodili do muzea, toulali se po horách nebo se jen váleli v posteli u dobrého filmu. Plánoval

společné návštěvy u svých rodičů, koncerty vaší oblíbené kapely, letní i zimní dovolenou. Najednou je ale ticho po pěšině. Kdykoli navrhnete společnou akci, řekne, „že už tam něco má“. Jeho diář je teď nabitý sólo akcemi nebo ve stylu pánské jízdy, ve které pro vás už nějak není místo. Jestli navíc odmítá i vaše návrhy na společné chvíle s tím, že má moc povinností a romantiku ve dvou raději nechává vyhnít, nejspíš vás brzy čeká konverzace na téma rozchod.

 Ve vaší přítomnosti je duchem jinde

Ženská intuice bývá velmi silná, takže pokud máte pocit, že se najednou u vás dvou něco změnilo, nejspíš tomu tak skutečně bude. Je často podrážděný, roztržitý, vyjíždí na vás kvůli maličkostem, nebo s vámi naopak sotva promluví? Máte pocit, že vás už vůbec neposlouchá a nevšímá si vašich potřeb? Je mu jedno, co zrovna děláte, a tváří se ve vaší přítomnosti lhostejně? Pak ho pravděpodobně vaše randění omrzelo a on už necítí potřebu o něco se dál snažit.

Zdroje:

Autorský článek

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.