V teplých měsících se dovádění v přírodě přímo nabízí. Je to krásně přirozené, romantické, vzrušující a mnohdy nám to vhání adrenalin do žil. Podle statistik je obdobím, kdy mají lidé chuť na sex nejčastěji, právě střed léta – červenec. Na druhém místě je srpen, na třetím červen. Proč? „V letních měsících se cítíme víc uvolnění nejen díky prázdninám a dovoleným, ale také nás ovlivňuje čas strávený na čerstvém vzduchu a slunci. Způsobuje totiž zvýšení hladiny hormonu serotoninu – důležitého neurotransmiteru, který umožňuje prožívat příjemné pocity a vzrušení. Dovolenkový sex je také podle 34 % lidí lepší než ten domácí – protože se jim na dovolené lépe relaxuje a nové zážitky stimulují jejich smysly. Nová místa také vyvolávají touhu po dobrodružství,“ doplňuje Michal Večeřa z českého sexshopu yoo.cz.

Zdroj: Youtube

K dobré náladě se v létě přidávají také dlouhé dny, kdy máme chuť trávit čas co nejvíc venku a být aktivní. Navíc zažíváme zvýšenou sociální interakci, protože se s námi venku pohybuje většina populace. To všechno tvoří osvěžující letní koktejl, který nahrává zvýšené sexuální touze a aktivitě. A k tomu všemu přidejte ještě pohled na odhalenou kůži. Letní šaty, šortky nad kolena i výstřihy hrají pochopitelně klíčovou roli při zapojování naší sexuální fantazie. Nejvyšší čas podívat se na netradiční místa, kde si letní sex můžete užít!

Posed

Milování v lese už jste možná někdy vyzkoušeli. Všude kolem ticho, jen zpěv ptáků, šumění stromů a jen malá pravděpodobnost, že narazíte na nějaké zvědavce (pokud tedy zrovna není houbová sezona). Při milování v lese vedou rychlovky, kdy se žena opírá o kmen stromu a muž do ní vstoupí zezadu. Nějaké povalování na jehličí není jednak pohodlné, jednak hrozí, že se vám do intimních partií zakousne klíště. Ale takový myslivecký posed, to je jiná! V dřevěném přístřešku si můžete užít soukromí i rozhled do krajiny a vystřídat hned několik poloh – vleže, vestoje, vsedě... Fantazii se meze nekladou a vyhráno máte i v případě, že vás přepadne letní bouřka!

Kapota auta

Co si zpříjemnit letní výlet k rybníku orgasmem? Vzpomínám si na jeden červencový den asi před dvaceti lety, kdy jsme se s mým tehdejším přítelem vraceli z celodenní koupačky. Slunce i vpodvečer pralo, my se potili v autě, já lízala zmrzlinu. Přítel tehdy zcela nečekaně strhnul volant a odbočil na prašnou polní cestu, kde kromě zlatých klasů nebylo vůbec nic (a nikdo). Aniž by se mě na cokoli ptal, sklopil přední sedačku auta a … zbytek už si můžete domyslet. Lepší než sex v autě je ale mít v létě sex na autě, tedy na jeho kapotě, kam si vyleze žena (nebo ten z lehčích partnerů). Spoustu lidí navíc vzrušuje představa, že se na ně někdo zpovzdálí dívá. Jestli k nim vy nepatříte, doporučuju zajet si na odlehlejší místo a počkat si, až bude tma. Zkuste si vyjet třeba někam na kopec a spojit milování i s vyhlídkou na ozářené město – romantika zaručena. Doporučuje devět z deseti Američanů.

Hranice

K tomuto nápadu mě přivedla kamarádka Blanka, která mi vyprávěla svoji letní historku. Před lety chodila s chlapcem, který byl prý tak trochu suchar. Hodně se ale zajímal o zeměpis. Při jedné túře po horských hřebenech na to moje kamarádka dostala chuť, ale přimět svého kluka, aby se s ní spustil takhle venku, prý nebylo moc reálné. A tak na to šla chytře. „Miláčku, co kdyby ty jsi byl v Polsku a já zůstala v Česku a měli bychom u toho pohlavní styk?“ Milan chvíli kroutil hlavou, ale pak se mu po tváři rozlil úsměv od ucha k uchu. Už za pár minut si užívali rozkoše na patníku na lesní cestě, přímo v místě, kde končí hranice České republiky a začíná území Polska. „Milan byl svým tělem reálně v zahraničí, ale jeho penis pořád zůstal v tuzemsku – ve mně!“ smála se Blanka. Co se po ní trochu opičit a navrhnout partnerovi sex na dvou místech zároveň?

Převlékací kabinky

Snad na každém koupališti jsou místa určená pro výměnu oblečení za plavky. Většinou bývají rozdělená na mužské a ženské zóny, to ale neznamená, že si jako pár nemůžete vlézt za pomyslnou plentu společně. Převlékárny ale bývají docela využívané, a tak je tohle tip spíš pro exhibicionisty, které vzrušuje představa, že je při sexu někdo uslyší, případně vyruší. Osobně doporučuji vsadit na rychlovku „na stojáka“ a vše si odbýt, pokud možno potichu, pokud netoužíte po tom, aby vás někdo načapal přímo při činu. Hladina adrenalinu stoupne na tisíc procent, tím si můžete být jistí.

Paddleboard

Na tomhle nafukovacím plováku se dá dělat spoustu věcí, například jóga. Anebo i něco jiného. Jestli máte rádi aktivní léto, vyrazte s drahou polovičkou k vodě i s tímhle nafukovacím prknem a odplujte s ním dostatečně daleko, mimo zraky plavců i plážových povalečů. Díky poměrně velké a pevné ploše se na paddleboard vejdou pohodlně dva lidi, a pokud nebudete vyvádět úplné psí kusy, ale zůstanete u polohy na misionáře nebo lžíce (z boku), měl by být paddleboard i dostatečně stabilní. A po vyvrcholení si můžete společně skočit do vody a zchladit se. Jen si nezapomeňte přichytit pádlo za gumu, jinak by vám v záchvěvu rozkoše mohlo spadnout a odplout kamsi do neznámých vod.

Zdroje:

Autorský článek