Nikoho asi nepřekvapí, že zájem o erotické hračky nejrůznějšího druhu rapidně narostl během koronavirové pandemie. Jen v dubnu roku 2020 šlo například u americké firmy Sex Doll Genie, která prodává silikonové panny, o vzrůst vyšší než 50 %.

Zdroj: Youtube

Dnes už sice nežijeme v karanténě, nicméně stále jsou mezi námi lidé, kteří sex s umělými pannami (nebo panáky) vyhledávají. Třeba proto, že zrovna nemají partnera a náhodný sex je pro ně tabu. Nebo nechtějí investovat čas, energii ani peníze do milenky či milence, a přesto si chtějí naplnit svoje sexuální touhy. Ať už je jejich motivace jakákoli, v dnešním technickém světě existují možnosti, o kterých se našim dědečkům ani tatínkům nesnilo. Ti měli k dispozici možná gumové nafukovací panny, které ale byly svým vzhledem spíš k smíchu, než že by v nich rozdmýchávaly nějaké sexuální představy.

Je libo zrzku nebo slečnu s poprsím číslo pět?

Díky internetu se všechno zrychlilo. Stačí pár kliků na e-shopu a za pár týdnů vám přivezou až před dům balík s dívkou vyrobenou přesně podle vašich kritérií. Pannu si můžete navolit podle svého gusta: ať už jde o etnikum, míru opálení, barvu vlasů i očí, hloubku vagíny i úst, velikost prsou, nebo váhu. Některé typy se nabízejí už s robotickou konfigurací, díky které panna umí třeba svůdně pohybovat boky. Cena těchto silikonových hraček se pohybuje od 45 do 150 tisíc. Pokud na to nemáte, nevadí. Silikonové panny nabízejí v Česku některé firmy už také formou pronájmu – na hodinu, dvě nebo klidně na celé odpoledne. Půlhodina strávená ve společnosti sex dolls přitom vyjde v průměru na 1500 korun.

O služby umělých prostitutek je zájem

V roce 2018 byl na pražském Smíchově například otevřen první nevěstinec, jehož „zaměstnankyně“ jsou tak trochu netradiční a neživé. Kontroverzní podnik vzbudil u české veřejnosti vášnivé diskuze na téma, zda je tohle ještě normální.

Majitel tohoto erotického klubu v roce 2022 uvedl, že z velké většiny jsou zákazníci muži (zadaní i single), výjimkou ale nejsou ani páry. Před návštěvou klienta prý umělé společnice umyjí, nahřejí přes USB, oblečou a připraví do pokoje. Na žádost a za příplatek k nim přidají i brýle určené pro virtuální realitu, kde si klient navolí zážitek podle své fantazie.

S pannou můžete prožít i její první sex

Když jsem se porozhlédla po nabídkách sex dolls ve specializovaných e-shopech, byla jsem v šoku z toho, co se dá dnes všechno pořídit. Některé silikonové panny disponují i takovými vychytávkami, jako jsou zdvojené kolenní klouby, takže dokážou nohy v kolenou pokrčit o více jak 90 stupňů nebo mohou stabilně klečet. Některé mají i prsa naplněná gelovým roztokem, takže se hýbou a při doteku připomínají skutečná prsa. K sehnání jsou i panny, které mají v chodidlech zabudované šrouby, na kterých mohou normálně stát. Ty nejvychytanější modely pak mají implantované obočí a řasy, vlasy či intimní ochlupení. Někteří výrobci zase nabízejí možnost výběru měkčích částí těl – třeba zadečku nebo stehen. A teď se podržte! Existují dokonce sex dolls, kterým výrobci zabudují jednorázovou panenskou blánu, takže si s nimi zákazníci můžou užít jejich „poprvé“.

Sedm zájemců o privát denně

Například privát Naughty Harbor má v průměrně prý 7 stabilních rezervací denně, přičemž nejčastěji využívaná rezervace je na 60 minut v hodnotě 2 290 Kč. „V důsledku pandemie covid-19 vznikla i služba takzvané diskrétní rezervace, která zajistí zákazníkovi, že se na místě s nikým jiným nepotká a celá komunikace s obsluhou probíhá po telefonu,“ říká Patrik Duda, majitel společnosti.

Kdo jsou jejich typičtí zákazníci? Převážně prý muži ve věkovém rozpětí 25–60 let. „Často se lze setkat s předsudky, že podnik navštěvují spíše stydliví jedinci, ovšem opak je pravdou. Lidé, kteří se rozhodnou pro návštěvu privátu, mají svou sexualitu vyřešenou a jsou otevření novým zkušenostem, což odpovídá třeba intimnímu zážitku se silikonovou pannou v kombinaci s virtuální realitou,“ vysvětluje Duda.

Je sex s umělou pannou nevěra?

Otázka, která vás možná v souvislosti s tímhle tématem napadne, zní: Je sex s umělou pannou už nevěra, nebo jen nevinná hra a experiment? Tady jednoznačná odpověď neexistuje, protože každý se na věc dívá trochu jinak. Někomu se může příčit představa, že se jejich partner chodí ukájet do nevěstince, byť s nereálnou bytostí bez citů. Pro někoho jde o stejně běžnou věc, jako když žena používá dildo při autoerotice. Jinému může návštěva nevěstince se sex dolls připadat jako úchylná věc. A někdo se s tím třeba smíří, protože si říká, že: „Lepší je chodit do bordelu s nafukovací pannou než skutečně podvádět.“ A jak se na tenhle výdobytek moderní doby díváte vy?

Zdroje:

Autorský čánek

https://www.forbes.com/sites/frankicookney/2020/05/21/sex-doll-sales-surge-in-quarantine-but-its-not-just-about-loneliness/?sh=4c9b2e38170f

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/728291/podcast-sex-s-umelou-pannou-neni-nevera-je-to-nejvyssi-forma-masturbace-tvrdi-manazer.html