Psaní zpráv s erotickým obsahem se anglicky nazývá „sexting“ a tento termín je ve světě opravdu hodně používaný. Spojuje se především s posíláním našich sexuálních představ nebo vzpomínek, ale i fotek ve spodním prádle nebo úplně bez prádla – zjednodušeně řečeno je to takový sex po telefonu. Sextingu a jeho vlivu na kvalitu partnerství se věnuje i nejedna studie. Například ta z roku 2021 uvádí, že mezi hlavní přínosy patří zvýšení sebevědomí, intimity a důvěry mezi partnery a také lepší sexuální uspokojení. Čtvrtina respondentů průzkumu uvedla, že když dostali od protějšku sexuálně laděnou zprávu, sloužila jim jako perfektní předehra pro noc plnou vášně.

Zdroj: Youtube

Pokud jste ve vašem vztahu „sextovkami“ zatím nepolíbení, není dobré začínat moc zhurta. Přece jen nikdy nevíte, jak váš partner na rajcovní zprávy zareaguje. Jistě, mohou ho potěšit a pořádně vzrušit, na druhou stranu mu vaše eroticky laděné představy nemusejí zrovna přijít vhod, slabší povahy to může dokonce vyděsit. Proto si počínejte opatrně a jděte na sextalking zlehka, zvlášť pokud máte nového partnera, se kterým ještě nejste tolik sehraní, a nevíte, co od něj čekat (a on od vás). Pečlivě volte slova a slovní obraty, kterými druhého hodláte zásobovat. „Můžete vážně rychle zabít náladu slovy jako „pohlavní styk“ nebo „soulož“ či něčím podobným. „Sexting vás přímo vyzývá, abyste své zlobivé prsty použili k nějakému žhavému slangu a byli trochu kreativní,“ říká Claudia Cox, americká vztahová koučka.

Zdálo se mi o tobě...

Ať už budete upřímní, nebo ne, napsat protějšku, že se vám o něm v noci zdál trochu divočejší sen, není nic proti ničemu. Můžete se rozepsat o romantickém milování na pláži při svitu měsíce nebo o trochu nebezpečné rychlovce ve výtahu či v kabinkách obchodu s oblečením. Fantazii se meze nekladou – jde přece o sen, ne? A koho by nepotěšilo vědět, že hraje hlavní roli v partnerových erotických snech? Konverzaci na tohle téma můžete zakončit třeba větou: „Nezkusíme dnes večer něco podobného i v reálu?“ Věřte tomu, že odpověď bude kladná.

Vzbuzujte představy

Další krok, který je pro začátečníky erotických zpráv jako stvořený, patří správně položené otázce. Ta může být přitom úplně nevinná, přesto podněcovat smysly. „Miláčku, myslíš, že si mám vzít večer na naše rande krátkou sukni a podpatky, nebo bys raději obepnuté džíny?“ Co následuje po přečtení takové zprávy? Vašemu partnerovi se nejspíš okamžitě vybaví představa, ve které vám to neuvěřitelně sluší, ať už v té sukni, nebo džínách, které obepínají váš zadeček a boky. A pravděpodobně na vás dostane chuť. Tuhle konverzaci můžete posunout ještě dál a zeptat se, jaké spodní prádlo by váš drahý uvítal – krajkované brazilky, tanga nebo snad i podvazky? Můžete mu položit i otázku ve stylu: „Kdybych si dnes večer mohla obléct jen tři kusy oblečení nebo i méně, co bys pro mě vybral?“

Síla necudných obrázků

Jestli už za sebou máte nějaký ten rok ve vztahu a cítíte, že by vaše postelové eskapády potřebovaly trochu opepřit, jděte na to zpříma. Najděte si erotická videa, ve kterých dvojice předvádí to, co byste sami chtěli už dávno zažít, udělejte printscreen obrazovky a fotky partnerovi pošlete se slovy, že byste rádi vyzkoušeli přesně tohle i na vlastní kůži. Zkuste odhodit stud a odhodlat se k tomuto kroku – nemusíte se bát, že by si o vás partner myslel, že jste divná nebo úchylná. Pravděpodobně spíš ocení vaši upřímnost a možná mu to pomůže přivodit vám super orgasmus.

Hrajte si

Muži jsou tak trochu jako děti – milují, když si s nimi jejich polovičky hrají. Vy se přitom nebojte odvázat a rovnou spojit hru s pořádným, peprným flirtem. Pošlete mu třeba tuhle hádanku: „Uhodneš barvu mojí podprsenky? Pokud ano, můžeš si večer vybrat odměnu podle svého gusta.“ Nebo: „Schválně, na jaký náš sex vzpomínám úplně nejradši? Jestli se trefíš, můžeme si ho dnes zopakovat“. Není to nic vulgárního, a přesto zatraceně sexy.

Fotky ano, ale opatrně

Jedna dobrá fotka někdy vydá za tisíce slov. Jenže každá fotka, která umí navodit tu správnou, jiskřící atmosféru, vyžaduje trochu úsilí. Určitě se ji nesnažte odbýt někde na firemních záchodcích. A myslete na to, že méně znamená více. Navíc nikdy nevíte, kde vaše fotka může skončit za několik let – proto, i když máte v partnerovi důvěru, buďte obezřetní a posílejte jen „soft“ obsah. Cassandra Corrado, sexuální koučka, radí, abyste se nikdy nefotili nazí se svými charakteristickými rysy, jako je tetování, ani nepoužívali obličej. Jak tedy na to? Vyfoťte si třeba jen horní okraj kalhotek a připište k obrázku popisek: „Posílám ti fotku své ruky na spodním prádle a chci, abys věděl, že si přeji, aby to byly tvoje ruce.“

Něco navíc: Dodržujte pravidla

Pozor, i posílání „špinavých“ zpráv má svoje pravidla. Tím prvním je, že by měly sloužit jako koření, ne jako hlavní chod. Proto s nimi šetřete. Jedině tak budou mít překvapivý efekt. Erotické zprávy neposílejte ve chvílích, kdy se to nehodí – například když víte, že vaši drahou polovičku čeká pracovní pohovor, dlouhé jednání se šéfem, když veze nemocnou maminku do nemocnice nebo se ráno vzbudil s příšernou bolestí hlavy. Jestliže je váš vztah čerstvý, nebuďte moc hrr, nebo spíš – nebuďte vůbec moc. Můžete tak protějšek skutečně vyplašit. Moje známá se mi například svěřila s tím, že po pátém rande (kdy došlo i na sex), napsala svému milému, že by se mu příště po milostných hrátkách ráda vyčůrala na nohu. Ve sprše. Když jsem se na ni podívala s ústy dokořán, řekla mi, že to byl běžný rituál, který prováděla se svým ex. Možná tušíte správně, že na žádné další rande s panem novým už nikdy nedošlo. A další věc, pokud začnete s eroticky laděnými textovkami příliš brzy, může to budit dojem, že vám jde ve vztahu jen o sex.

Zdroje: