Premium obsah

Tajemství pevného zadečku Sandry Novákové: dřepy a žehlička

Tajemství pevného zadečku Sandry Novákové: dřepy a žehlička
Tuhle drobnou brunetku můžete na televizních obrazovkách vídat už desítky let. V první třídě si poprvé zahrála Evičku, dceru cukráře v oblíbeném seriálu Bylo nás pět, v dospělosti pak vystřídala role sestřiček a lékařek například v seriálech Ordinace v růžové zahradě nebo 1. mise. A kdo ji viděl v jejím posledním filmu Hádkovi, kde se po celou dobu producíruje v tílku a džínových šortkách, nejspíš žasl nad tím, jak vysportovanou postavu má. Co za tím vězí? Pusťte si video.

 Sandru Novákovou jsme zastihli na tiskové konferenci k novému seriálu FTV Prima Pod hladinou. A museli jsme se jí zeptat, jak to dělá, že má ruce, stehna i hýždě pevné jako beton.

„Jsem odjakživa hubená po mamince. Čím je starší, tím je víc a víc hubenější a menší, tak se jako celá smrskává. A to má čtyři děti! Takže děkuju za geny.“

 

Zdroj: Šáleová Lucie

Nechává si vygumovat celulitidu a zpevnit kůži

 My ale víme, že jenom geny za její štíhlou figuru nemohou, před pár dny totiž herečka na svůj Instagram nahrála příspěvek, ve kterém popsala, jak se udržuje ve formě: „Dost často mi chválíte postavu, tak prosím vás, není to úplně zadarmo. Dřepy, bruslení, vyvážená strava a pravidelně i nějaká ta procedura.“ Herečka přiznala, že si zadeček nechává pravidelně žehlit speciálními přístroji proti celulitidě a díky tomu ho může i v 41 letech vystavovat. Jednou za půl roku prý také drží očistnou kůru, kdy pije speciální minerálku několikrát za den. „Není to nic složitého. Je dobré vydržet aspoň dva týdny. Pijí se tři deci asi půl hodinky před jídlem třikrát denně. Cítím se líp, a tak mám teď v plánu naordinovat si ji preventivně aspoň jednou za půl roku,“ uvedla pro server Novinky.cz.

Chce na sobě makat

Herečka je ale perfekcionistka, a i když ji špíčky na těle netrápí, svoji kondici by chtěla ještě více zlepšit. „Chtěla bych na sobě víc pracovat, víc cvičit, protože cítím, že to opravdu potřebuju,“ řekla na premiéře primáckého seriálu Pod hladinou, kde hraje přísnou policejní šéfku.

 Nový domov v Chorvatsku

Aktuálně se na dva měsíce přestěhovala na chorvatský ostrov Brač, kde její manžel Vojta Moravec natáčí další pokračování seriálu, tentokrát s názvem Na vlnách Jadranu. Zatímco její muž bude téměř každý den pracovat, Sandra se těší i na odpočinek a hlavně chce prý dohánět pohyb, na který ji v Praze nezbývá tolik času.

 „Čekají mě jenom dva nebo tři natáčecí dny a zbytek času si užiju pro sebe. Budu tedy i samozřejmě se synem a těším se hlavně, že si užijeme nějaký sport.“

 

Zdroje:

Lucie Šáleová

https://www.novinky.cz/clanek/zena-styl-sandra-novakova-trvalo-hodne-let-nez-jsem-ziskala-zpet-sebevedomi-40395870

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.