Nevím jak vy, ale já stále častěji potkávám ženy, které mají vztah s ženatými muži. Ač jsem takový vztah sama nezažila, po desítkách až stovkách příběhů těchto love-stories vám o vztahu s ženáči mohu říct několik věcí.

Zdroj: Youtube

Od rodiny neodejde.

Pokud to neudělal doteď, neudělá to pravděpodobně nikdy. Většina ženatých mužů, kteří mají milenecký poměr s někým jiným, nehodlá opustit svou rodinu. Je to, jako by měli ve své manželce 80%, a zbylých 20% si 'nahonili' jinde. Pokud se tedy vrháte do jakéhokoliv vztahu s mužem, který je ženatý, neočekávejte, že by svou rodinu opustil kvůli vám.

Podvedl jednou, podvede znovu.

Tohle je něco, co mě naučil sám život. Pokud má někdo žaludek na to, aby podvedl manželku či přítelkyni, neudělá to pouze jednou. Nikdy to nekončí jedním záletem a podvody se budou opakovat donekonečna. A tohle platí i tehdy, pokud jste milenkou právě vy. Podvádí s vámi váš partner někoho? Věřte mi, s největší pravděpodobností podvede i vás.

Nepředstaví vás

Když se hrnete do vztahu s někým, kdo je ženatý, počítejte s tím, že vše budete muset tajit. Schůzky se omezí na hotelový pokoj, plížení se, skrývání a šeptání. Přijdete o ten pocit, kdy můžete vykřičet do světa, že jste zadaná, že máte partnera. Ten partner už totiž patří k někomu jinému.

Vždycky budete druhá

Pokud budete vy i jeho žena padat z útesu, pravděpodobně zachrání jen ji. A to nejen obrazně. Nikdy nebudete na prvním místě, a když ho budete opravdu potřebovat, nebude tu. To je bohužel úděl toho být milenkou. Na partnera, který je ženatý s někým jiným, se nemůžete spolehnout. A navíc si ponesete obrovkou vinu do konce života.

Sečteno a podtrženo?

Nedělejte to. Opravdu jsem utírala mnoho slz plných zrady, protože přítelkyně vztahům opravdu věřili. Víte ale, co jsem nezažila ani jednou? Aby se muž rozvedl kvůli své milence. Podvody nejsou správné a hlavně nejsou nutné. Pokud máte potřebu podvádět někoho, koho milujete, něco ve vašem vztahu skřípe, a možná je čas to řešit. Aférky nejsou řešení.

Zdroje:

https://hackspirit.com/things-you-need-to-know-before-dating-a-married-man/

https://www.momjunction.com/articles/dating-a-married-man_00726441/

https://www.bonobology.com/date-married-man/