Premium obsah

Sexuální život: Podívejte se, jak to chodí na swingers party

Sexuální život: Podívejte se, jak to chodí na swingers party
Swingers party. V některých z nás tato slova evokují obrazy špinavých klubů, kde se červená světla lesknou na hromadě zpocených těl, souložících v temných koutech místnosti. Z páru se tam stává trojice a swingers je v podstatě skupinový sex... Je to ale skutečně tak? Překvapíme vás.

Swingers je výraz z druhé poloviny dvacátého století, a jedná se o lidi, kteří svou sexualitu volně prožívají s různými partnery. Z tohoto důvodu pak swingers party pro spoustu lidí vyvolává pocit zapocené temné místnosti, ve kterém na sobě leží X lidí a každý spí s každým. Není tomu ale tak. 

Swingers party jsou většinou ty nejluxusnější večírky se skvělým pitím a tematikou, často v honosných vilách s bazénem. A zároveň mají velmi přísná pravidla ohledně bezpečnosti a konsentu.

Zdroj: Youtube

Pouze ženy a páry?

Jestli je něco genderově nespravedlivé, mohou to být práve swingers party. V běžném provozu se totiž pánové na swingers večírek dostanou pouze v páru se ženou, a zaplatí hodně mastné vstupné. Samotný muž je na swingers vítán jen v určité dny s různou tématikou, a ještě musí předem poslat svou fotku a identifikovat se.

Naopak ženy mají většinou vstup zdarma, mohou přijít kdy chtějí i samy, a často mají zdarma i víno a nealko. Netvrdíme, že je to fér, je to ale údajně z důvodů bezpečnosti. Žádný majitel klubu pro dospělé nechce, aby se mu tam objevil sexuální deviant, který by mohl ublížit ostatním návštěvníkům. A sexuální devianti bývají dle statistik nejčastěji muži. Je ovšem důležité zmínit, že ne všichni muži jsou zlí a ne všechny ženy jsou bezpečné. Bezpečnost a souhlas jsou základními prioritami v těchto prostředích, bez ohledu na pohlaví jednotlivce.

Pokud jde o bezpečnost, účastníci swingers večírku samozřejmě musí vždy při večírku používat kondom - těch bývá ale v klubu vždy dostatek.

Sexuální život: Anální sex krok za krokem
Sexuální život: Anální sex krok za krokem

Nedávno jsem byla na oslavě jednoho bývalého spolužáka z gymplu, když se mě zúčastnění začali vyptávat na mou práci a na to, jestli je normální, když si „chlap něco strká do zadku.“ Nijak zvlášť mě to nepřekvapilo – v naší společnosti je anální sex stále tak trochu tabu, zvláště co se týče mužů. Druh stimulace, který upřednostňují, přitom nevypovídá o jejich orientaci vůbec nic. Je to stejné, jako kdybychom tvrdili, že žena, která je ráda orálně uspokojována, musí být nutně lesba. Ať už je vaše orientace jakákoli, chtěla bych vám anální stimulaci představit jako zajímavou součást sexu a prozradit pár tipů, jak na ni, abyste si to užili na maximum.

Co na sebe?

Některé luxusnější kluby mají daný přesný dresscode, některé swingers večírky jsou i tématické - nejčastěji například Hawaiská tématika, BDSM, maškarní, vintage, retro, nebo například lingerie party, kdy mají účastníci na sobě mít své nejlepší spodní prádlo. Seznam je nevyčerpatelný a swingers party je zajímavá i pro milovníky módy a kostýmů - hlavně tedy těch sexy.

Sex? Ne všichni ho k vztahu potřebují (audio)
Sex? Ne všichni ho k vztahu potřebují (audio)

Zatímco u většiny partnerských dvojic je úpadek sexuálního života znakem toho, že mezi nimi není všechno v pořádku, najdou se i páry, které si naopak na tom, že se obejdou bez souloží, zakládají. 

Sex ve výstavní skříni

Nepředstavujte, že se na swingers večírcích souloží úplně všude. Není to vyloženě zakázané, máte-li ale raději na hrátky větší soukromí, jsou tam buď uzamykatelné ložnice nebo kabinky s postelí. Určitě ale můžete narazit i na to, že někdo bude prožívat sex s partnerem i ve společných místnostech, připravte se tedy i na to. 

Předmětem swingers party není nutně sex. Jde o dobré pití, uvolněnou atmosféru, krásné kostýmy a sexy náladu. Kladou se zde velmi vysoké nároky na etiketu slušnost - alespoň tedy tu lidskou...

Součástí většiny swingers klubů je i wellness, výřivka, sauna či možnost masáží. Cílem návštěvy klubů pro dospělé tedy není přijít, osouložit co největší číslo partnerů a odejít. Tyto kluby návštěvníkům nabízí tu nejzábavnější formu relaxace, ve které se zhlédne kdejaký pár. Jde o mnohem více než jen sex - je to také o sociální interakci, relaxaci, zábavě a možnosti vyjádřit svou sexualitu v bezpečném a souhlasem řízeném prostředí. 

Zdroje:

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.