Sex je překrásná věc, někdy ovšem po skončení vášnivého a hlasitého čísla nastává trapný moment. Ať už hledáte ta správná slova k popisu milování, nebo se jen snažíte změnit téma, tyhle věty po skončení styku NIKDY nepoužívejte.

Zdroj: Youtube

Bylas?

Jestli něco dokáže zničit dobrý pocit ze sexu, je to to, pokud se vás partner po skončení zeptá, jestli jste se udělala. Takže tady obecná odpověď: Pokud se musíš ptát, tak se určitě neudělala. A úplně stejně funguje i fráze: ,,Už budeš?"

V kolik ti to jede?

Chápeme, že některé románky jsou prostě pouze o sexu, pokud se váš partner ale ještě nestihne ani obléknout nebo utřít, nestresujte ho tím, že už byste ho nejraději viděla na zastávce, jak čeká na autobus někam hodně daleko.

Byla jsi moje X-tá partnerka!

Ano, i tohle se opravdu děje. Jeden bývalý partner mi kdysi dávno po milostném aktu oznámil, že to byl pro něj opravdu speciální moment. Byla jsem totiž jeho stá partnerka v posteli a

Jak že se vlastně jmenuješ?

To asi nemusíme komentovat. Než se s někým vyspíte, zjistěte alespoň, jak se jmenuje, proboha!

Život je závod a já jsem jeden právě vyhrál!

Ano, spousta věci v životě je o soutěžení a závodění. Sex to ale rozhodně není.

Už?

Ať už je otázka směřovaná na to, jestli už do vás partner zasunul, nebo jestli už měl orgasmus, pro mužské (i ženské) uši snad není nepříjemnější věta, kterou můžete slyšet během sexu nebo po něm.

Stává se ti to často?

Pokud se to stane, neupozorňujte na to nijak a nikdy. Pokud váš partner ejakuloval předčasně, pravděpodobně to nikomu není trapnější, než jemu.

Promiň, já jsem nechtěl!

Chybovat je lidské, nedát si pozor bývá ale občas víc fatální, než jindy.

Zdroje: