1. Lázně Karlova Studánka

Pokud hledáte místo s dokonale čistou panenskou přírodou vysoko v horách, lázně Karlova Studánka jsou ideální volbou. Nachází se v malebném prostředí Jeseníků a je to ideální místo pro léčbu dýchacích onemocnění, alergií, pohybových problémů a mentálních nemocí. Okolí je fantastické i pro rekreační a sportovní činnosti a gastronomické zážitky.

Zdroj: Youtube

2. Lázně Kynžvart

Na svazcích nádherného Slavkovského lesa se tyčí nádherné léčebné lázně Kynžvart. Ty se pyšní svým přístupem k minerálním pramenům, ložisky slatiny v okolí a blahodárným klimatem. Lázně se zabývají kromě léčby dýchacího ústrojí i léčbou ledvin a cest močových, obezity, pohybového aparátu a nemocí trávícího ústrojí.

Zdroj: Youtube

3. Lázně Třeboň

Třeboňsko prostě nelze nemilovat. Okolí je sice hlavně rájem pro rybáře a trampy, Třeboň ale nabízí i skvělé léčebné procedury. Lázně Třeboň nabízí například bahenní lázně, zábaly, koupele a masáže.

Zdroj: Youtube

4. Léčebné lázně Jáchymov

Tyto lázně jsou proslulé svou léčbou pohybového aparátu radonovou vodou. Otevřeny jsou již od roku 1906 a byly to první lázně na světě, které léčbu radonovou vodou používaly.

Zdroj: Youtube

5. Františkovy Lázně

Jestli hledáte romantiku, vyzkoušejte Františkovy lázně. Zabývají se tradičními léčebnými procedurami a okolí je naprosto pohádkové.

Zdroj: Youtube

6. Mariánské Lázně

Mariánské lázně jsou naprosto skvostné. Najdete zde překrásnou kolonádu a léčivé minerální prameny. Ve městě se koná mnoho kulturních akcí, které můžete mezi relaxací v lázních také navštívit.

Zdroj: Youtube

Zdroje: