Premium obsah

Na tyhle věci před sexem raději zapomeňte. Utrhnete si trapas roku!

Na tyhle věci před sexem raději zapomeňte. Utrhnete si trapas roku!
Sex je opravdu podstatná součást vztahů, obzvláště těch dlouhodobých. Pokud zrovna plánujete romantický večer, raději si přečtěte, čeho se předtím vyvarovat, ať si neuděláte zbytečné faux-pas. Tyhle věci byste před sexem rozhodně neměli dělat. 

Sex může být fascinující a dechberoucí zážitek, dost dobře se z něj ale také může stát trapas. Při vzpomínce na to, jak jsem kdysi dávno omylem zlomila v posteli ex-partnerovi nos, se stydím dodnes...

Zdroj: Youtube

Každý sexuální akt si vyžaduje určitou přípravu a každý člověk ji má jinou. Obecně se tedy těžko dá poradit, jak se můžete na milování připravit tak, abyste si ho co nejvíce užili. Existuje ovšem seznam věcí, které by se před postelovými hrátkami neměli nikdy dělat. Tohle si tedy před sexem raději odpusťte:

1. Pozor na alkohol

V naší společnosti je alkohol často největším zabijákem jakékoliv intimity. Není nad to, když se totálně pod obraz snažíte políbit partnera a omylem mu olíznete oko... Ale vážně. Ačkoliv může malé množství alkoholu uvolnit atmosféru a zlepšit vám náladu, pokud se opijete příliš, ze sexu pravděpodobně nic nebude. Alkohol může snížit citlivost, u mužů brání erekci a celkově ztěžuje dosažení orgasmu.

Špatný sex je jako jíst rozteklou zmrzlinu
Špatný sex je jako jíst rozteklou zmrzlinu

Zažili jste někdy špatný sex nebo máte období špatného sexu? Chuť by byla, ale ne tím způsobem, jak to probíhá. Je to jako když máte rádi zmrzlinu, ale rozteklá je hrozná. Dobrá zmrzlina je ta, co vám chutná, dobrý sex je ten, z něhož máte potěšení.

2. Neholte se těsně před stykem

Pokud patříte k těm kteří mají při styku rádi klín perfektně hladký, dávejte si na to pozor. Těsně před milováním byste se neměli holit, protože tím narušíte horní vrstvu pokožky a oblast se stane mnohem citlivější a náchylnější k nemocím a infekcím, jako je například virus HPV nebo herpes. Ideální je oholit se den před sexem a nechat tak pokožce čas na zklidnění.

3. Zuby si vyčistěte včas

Ze stejného důvodu, ze kterého byste se před sexem neměli holit v intimních partiích, byste si ani neměli čistit zuby. Vyhnout byste se také měli ústním vodám na alkoholové bázi. Můžete si poradit dásně a podráždit sliznici a stát se tak náchylnější k přenosným nemocem. 

4. Antihistaminika vás vysuší

Pokud užíváte antihistaminika, raději je užívejte až po sexu. Působí totiž na sliznice, pomáhají je vysušit při zánětu. Vysušují ale také oblast vaginy, která pak ztrácí svou přirozenou lubrikaci a může tím styk znepříjemnit. Pokud jste histaminika použili, raději sáhněte po kvalitním lubrikačním gelu. 

5. Nepřežeňte to s chilli ani s těžkým jídlem!

Stejně tak, jako některé potraviny mohou mít vliv na chuť a vůni spermatu, mohou mít ten samý vliv i na vaginu. Před sexem tedy není dobré konzumovat příliš kořeněné potraviny a těžká jídla. Ta mohou způsobit plynatost a nadýmání. A co je možná ještě horší? Mít sex těsně po tom, co jste vy nebo partner krájeli chilli papričky holýma rukama! Anebo použili kafrovou emulzi na masáž. Vyhněte se také jídlům obsahujícím česnek nebo cibuli. 

6. Hrátky na sladko? 

Mnoho lidí láká představa sexuálních hrátek se sladkou šlehačkou nebo čokoládou. Pokud trpíte na kvasinkové infekce, raději to nezkoušejte! Kvasinky se cukrem živí a pokud se cukr dostane do intimních partií, poševní prostředí to vyvede z rovnováhy. Celkově při použití jakýchkoliv sexuálních pomůcek a vychytávek dbejte na hygienu a opatrnost. 

Zdroje:

https://www.bustle.com/p/11-surprising-things-you-probably-shouldnt-do-right-before-sex-41539

https://www.news24.com/life/archive/6-things-you-should-never-ever-do-before-you-have-sex-20181121

https://timesofindia.indiatimes.com/life-style/relationships/love-sex/dos-and-donts-for-people-having-sex-for-the-first-time/articleshow/77910002.cms

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.