Orgasmus má 4 fáze: vzrušení, stagnace, vyvrcholení a zotavení. Je důsledkem svalových stahů během fáze vyvrcholení a umožňuje jej velká koncentrace nervů a nervových zakončení. Různé druhy orgasmu ovšem nemají pouze ženy. I muži mohou vyvrcholit různými způsoby.

Zdroj: Youtube

1. Ejakulace

Ejakulace je nejčastější formou orgasmu. Pro dosažení ejakulace nepotřebujete přílišné úsilí a končí vyvrcholením. Bez tréninku není možné ji ovládat nebo kontrolovat její příchod, ale s trochou snahy se ji naučí regulovat každý muž.

2. Prostatický orgasmus

Na druhé straně prostaty se nacházejí nervy, které ovlivňují erekci. Jejich vytrvalou stimulací pomocí prstů nebo erotické pomůcky je možné dosáhnout prostatického orgasmu. Aby to fungovalo, muž musí být uvolněný a úplně otevřený tomuto druhu experimentování.

3. Pánevní orgasmus

Muži jsou schopni zadržet orgasmus a veškerou nahromaděnou sexuální energii ve své pánevní oblasti, odkud se při vyvrcholení rozšíří do zbytku těla, a to pouze díky sebeovládání a tréninku. Pokud se naučíte správně tuto techniku, slibuje vám intenzivnější a uspokojivější vyvrcholení. Jediné, co musíte udělat, je úplně uvolnit mysl, snažit se ovládat své tělo a nakonec i orgasmus - když se k němu budete blížit, zadržte ejakulaci a sexuální energii v pánvi.

4. Celotělní orgasmus

Při celotělním orgasmu dochází ke stimulaci všech nervových zakončení v pánevní oblasti a oblasti páteře. Když jsou tyto nervové zakončení plně zapojeny do procesu, zažijete spojený orgasmus, který jako omamný elektrický šok projde celým vaším tělem. Je popisován jako nejpříjemnější mužský orgasmus, jaký lze zažít, a lze ho dosáhnout současnou stimulací prostaty a penisu.

5. Anální orgasmus

Mnoho mužů o něm nechce ani slyšet a odmítne ho při první zmínce, ale v tomto případě možná není špatné nechat si zadní vrátka otevřená. Pokud povolíte uzdu fantazii a budete přístupní troše experimentování, může pro vás být anální orgasmus životním zážitkem. Není to výhradní záležitost homosexuálně orientovaných mužů, můžete ho dosáhnout i se ženou - stačí použít erotickou pomůcku.

Myslete hlavně na to, že komunikace je základem vztahu, a to i v posteli. Vždy o zážitcích mluvte, nastavte si hranice a vzájemně komunikujte. Budete se divit, jak prohloubí komunikace v sexu váš vztah.

Zdroje: