Jestli jste viděli film Vlk z Wallstreet, Matthew McCounaghey tam Leonardovi DiCaprio nařizuje, aby si to v práci udělal co nejvíckrát to bude možné. Jen tak bude dostatečně soustředěný na svou práci a bude vykonávat ty nejlepší výsledky, tvrdí mu. A není tak daleko od pravdy.

Zdroj: Youtube

Masturbace v kanceláři?

Masturbace je bohužel ve společnosti stále trochu kontroverzní téma. Za masturbaci na veřejnosti byste totiž mohli dost dobře být obviněni za sexuální obtěžování. Masturbace je považovaná za normální, pokud je skrytá ve vaší posteli. Že masturbace na záchodcích v kanceláří zní naprosto absurdně? Možná se budete divit. Je dokázáno, že masturbace je velmi prospěšná pro psychické zdraví člověka.

Dle některých studií je opravdu velké procento lidí, zaměstnaných v administrativních pozicích, kteří v pracovní době masturbují. Patří mezi ně samozřejmě i ženy, a některé během osmihodinové pracovní doby masturbují třeba i 5x. Rozhodně je ale mnohem více na místě masturbovat pouze tehdy, máte-li home office a jste v soukromí domova.

Výhody masturbace

Vědci tvrdí, že lidi, kteří v pracovní době relaxují masturbací, dělají dobře. Údajně je totiž potom jejich pracovní výkon mnohem efektivnější. Zároveň se v práci tolik nestresují, mají lepší vztahy s kolegy a jsou méně agresivní.

Masturbace pomáhá ke zvýšení vašeho sebevědomí a sebejistoty a obě tyto vlastnosti jsou v práci velmi důležité. Pokud si to čas od času uděláte v pracovní době, pochopíte lépe svoje potřeby a budete prý v práci asertivnější a hlavně veselejší.

Pozor na závislost

Myslete na to, že i na masturbaci může vznikat závislost. Ta vede k tomu, že nedodržujete běžné denní návyky a místo práce se věnujete sebeuspokojování. Závislost na masturbaci se projevuje tím, že rušíte schůzky a srazy s přáteli, nebo důležité společenské akce, jen proto, abyste zůstali doma a dělali si dobře. Přílišná masturbace se vyznačuje tím, že má negativní dopad na vaše vztahy a osobní i pracovní život.

Zdroje: