Premium obsah

Masturbujete v práci? Ne? Ale měli byste

Masturbujete v práci? Ne? Ale měli byste
Někteří psychologové doporučují pro administrativní pozice v pracovních hodinách zavést takzvané masturbační přestávky. Zlepší to prý jejich pracovní výsledky, uleví to od stresu a pracovní prostředí bude pak pro všechny příjemnější a méně agresivní.

Jestli jste viděli film Vlk z Wallstreet, Matthew McCounaghey tam Leonardovi DiCaprio nařizuje, aby si to v práci udělal co nejvíckrát to bude možné. Jen tak bude dostatečně soustředěný na svou práci a bude vykonávat ty nejlepší výsledky, tvrdí mu. A není tak daleko od pravdy.

Zdroj: Youtube

Masturbace v kanceláři?

Masturbace je bohužel ve společnosti stále trochu kontroverzní téma. Za masturbaci na veřejnosti byste totiž mohli dost dobře být obviněni za sexuální obtěžování. Masturbace je považovaná za normální, pokud je skrytá ve vaší posteli. Že masturbace na záchodcích v kanceláří zní naprosto absurdně? Možná se budete divit. Je dokázáno, že masturbace je velmi prospěšná pro psychické zdraví člověka. 

Dle některých studií je opravdu velké procento lidí, zaměstnaných v administrativních pozicích, kteří v pracovní době masturbují. Patří mezi ně samozřejmě i ženy, a některé během osmihodinové pracovní doby masturbují třeba i 5x. Rozhodně je ale mnohem více na místě masturbovat pouze tehdy, máte-li home office a jste v soukromí domova.

Legalizace porna zachránila svět před sexuálními predátory. Nevěříte? Čtěte
Legalizace porna zachránila svět před sexuálními predátory. Nevěříte? Čtěte

Je závislost na pornu skutečnou závislostí, nebo ne? Tomu se snaží vědci přijít na kloub už řadu let. Pravda ale je, že porno může lidem zadělat na skutečný problém, který znepříjemňuje život v mnoha směrech. Kvůli jeho nadměrné konzumaci trpí partnerské vztahy, naše sexualita a může to vést až k depresím a úzkostem. Nemluvě o tom, že muži, kteří propadli pornu, mívají v reálném životě potíže s erekcí a uspokojením. Partnerky už jim zkrátka nestačí.

Výhody masturbace

Vědci tvrdí, že lidi, kteří v pracovní době relaxují masturbací, dělají dobře. Údajně je totiž potom jejich pracovní výkon mnohem efektivnější. Zároveň se v práci tolik nestresují, mají lepší vztahy s kolegy a jsou méně agresivní.

Masturbace pomáhá ke zvýšení vašeho sebevědomí a sebejistoty a obě tyto vlastnosti jsou v práci velmi důležité. Pokud si to čas od času uděláte v pracovní době, pochopíte lépe svoje potřeby a budete prý v práci asertivnější a hlavně veselejší. 

Orgasmus: Podle průzkumu ho předstírá přes 70 % Češek
Orgasmus: Podle průzkumu ho předstírá přes 70 % Češek

   Jedna moje dobrá kamarádka, říkejme jí třeba Monika, měla vždycky problém říct, co chce. Ať už se to týkalo práce, rozdělení úklidu v domácnosti nebo třeba výběru vánočních dárků, nikdy nebyla schopná říct „chci tohle“. Pochopitelně se to projevilo také v intimní sféře, a tak se vlastně žádný její milenec ještě nedozvěděl, co by měl udělat, aby mu Monika roztála v rukou jako kostka ledu. Když jsem se jí posledně ptala na sex s novým partnerem, sklopila oči a zamumlala, že to stojí za starou belu. Její druh o tom však nemá ani tušení – ostatně jako všichni její bývalí. Monika totiž vyvrcholení předstírá. A není sama – podle průzkumů předstírá někdy vyvrcholení přes 70 % Češek.

Pozor na závislost

Myslete na to, že i na masturbaci může vznikat závislost. Ta vede k tomu, že nedodržujete běžné denní návyky a místo práce se věnujete sebeuspokojování. Závislost na masturbaci se projevuje tím, že rušíte schůzky a srazy s přáteli, nebo důležité společenské akce, jen proto, abyste zůstali doma a dělali si dobře. Přílišná masturbace se vyznačuje tím, že má negativní dopad na vaše vztahy a osobní i pracovní život. 

Zdroje:

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.