Otestujte si svou znalost postelových praktik

Každá otázka obsahuje vždy jednu správnou odpověď. Dokážete uhádnout všechny?

Sexuální intimita je neoddělitelnou součástí zdravého a naplňujícího vztahu. Pokud ale vztah trvá více let, vzrušení může postupně opadnout. Postrádáte-li mezi vámi a vaším partnerem chemii, kterou jste dřív cítili, máme pro vás dobrou zprávu. Tyto sexuální techniky posunou váš vztah do úplně jiné dimenze.

Marinování (Soaking)

Ano, čtete správně. Marinating je sexuální technika, která je známá již stovky let, v poslední době ale zažívá velký comeback. Muž vsune do partnerky penis až po kořen a zůstane v ní bez jakéhokoliv pohybu. Jak dlouho? Jak dlouho to půjde. Partneři se mohou líbat, osahávat, hladit, ale muž ani žena se nesmí hnout v pánvi. Důležité je udržovat oční kontakt. Tato technika vyžaduje trochu trénink, pokud ale vydržíte nehybně marinovat alespoň 15 minut, následný orgasmus bude pro vás i pro vašeho partnera dokonale intenzivní.

Shibari

Shibari je japonská umělecká technika svazování, která má své kořeny v BDSM komunitě. Při shibari se vytvářejí složité a esteticky působivé uzly a svazky na těle partnera nebo partnerky. Tato technika může přinést pocit pevnosti, kontroly a vzrušení. Je nezbytné, aby si partneři byli vědomi svých hranic, bezpečnosti a prováděli shibari pouze za vzájemného souhlasu a s odborným vedením. Existuje spousta kurzů, kam se můžete přihlásit sami, nebo s partnerem, kde vás vše naučí.

Zdroj: Youtube

Rimming

Pokud jste trochu odvážnější, určitě oceníte tuto techniku. Rimming spočívá ve stimulaci řitního otvoru a okolí - ať už rukou, nebo jazykem. Tato oblast je bohatá na nervová zakončení a stimulace zde může přinést silné sexuální potěšení. Jako u všech ostatních praktik, i tady je důležité s partnerem komunikovat a respektovat navzájem své hranice.

Rocking

Rocking je v překladu houpání. Při této praktice partner penis pouze nezasouvá a nevysouvá, ale pohybuje s ním houpavým pohybem ve vagíně po celou dobu. Stimuluje tím ženě klitoris a tím zintenzivní její vzrušení a vyvrcholení.

Shallowing

Pokud máte problém se pořádně vzrušit, tato technika je jako stvořená pro vás. Zaměřuje se na kontrolované a zpomalené pronikání penisu do vagíny. Při tomto pohybu partner proniká pouze do první části vagíny, místo aby pronikal do hloubky. Cílem je prodloužit dobu sexuálního aktu a prohloubit vzrušení obou partnerů. Věřte, že pokud vydržíte chvíli "mělkého" styku, vzrušením se neudržíte.

Zdroje: