1. Nebuďte hrr

Jedna z nejhorších věcí, co můžete v posteli udělat, je zničehonic rovnou vzít partnerku za intimní partie a očekávat, že budete okamžitě ready na věc. Na ženy musíte pomalu, postupně a opatrně. Nikdy nezačínejte od zdroje potěšení, dostávejte se k němu pomalu.

Zdroj: Youtube

2. Mluvte a ptejte se

A tím rozhodně není míněno vyprávět o tom, jak jste se měli v práci, nebo nedejbože hloupé žertování. Ptejte se, jestli je partnerce příjemné, co děláte. Zároveň jí dejte vědět, co je příjemné vám. Není nic víc vzrušujícího, než upřímné komplimenty v posteli.

3. Buďte spontánní

,,Rozdáme si to ve středu po práci, jo?" Že vám to nepřijde sexy? Nám také ne. Sex má být o spontaneitě, intimitě a překvapení. Neberme mu je.

4. Nastavte atmosféru

V postelových hrátkách využíváme všechny své smysly. Chcete-li, aby váš milostný zážitek byl intenzivnější, pohrajte si se světlem, s vůněmi, s teplotou i s hudbou. Ani netušíte, jak jednoduchá svíčka dovede zintimnit atmosféru!

5. Experimentujte s dotyky

Jak už je zmíněno výše, přejít rovnou k věci není příliš sexy. Snažte se objevovat místa na partnerčině těle a tváři, která jí budou příjemná na dotek. Často jsou to například vlasy, uši, chodidla, podpaží nebo rty. Ptejte se a zkoušejte, co se vám navzájem líbí.

6. Líbejte

Líbání je ve vztahu důležité obecně, k milování ale zkrátka nesmí chybět. Líbejte vášnivě, pomalu a procítěně, a vaše partnerka bude touhou bez sebe.

7. Trpělivost a sebevědomí

Buďte v posteli sebevědomý a sebejistý. Víte přeci, co děláte, a to je na tom pro ženy vzrušující. Když nevíte, zeptejte se, nesnažte se ale nic zakrývat nebo maskovat. Milování zkrátka není jako z pornografických videí, za to je ale mnohem příjemnější a víc vzrušující. Je však třeba být trpělivý nejen přímo při aktu, ale při poznávání se s partnerkou obecně. Věřte si a zkoušejte.

Zdroje:

https://www.promescent.com/blogs/learn/how-to-arouse-women

https://timesofindia.indiatimes.com/life-style/relationships/love-sex/men-this-is-how-you-arouse-a-woman/photostory/81568176.cms?from=mdr