V digitálním věku se zdá, že všechny cesty k lásce vedou přes obrazovku smartphonu. Myšlenka hledání partnera "staromódní" cestou je dnes až neuvěřitelná. Ale co kdybychom vám řekli, že je to možné a někdy dokonce i zábavné? Najděte toho pravého bez swipování.

Zdroj: Youtube

Překonejte strach

Strach z odmítnutí je největším zabijákem lásky. Brání nám v dělání spontánních rozhodnutí, v sebrání iniciativy i ve skvělých zážitcích. Vykašleme se na to a nebojme se odmítnutí. Dost dobře také nemusí vůbec přijít. A ačkoliv odmítnutí naživo bolí trochu víc než na Tinderu, každé vás trochu víc obrní.

Buďte otevření

Když se kolem sebe rozhlédnete, zjistíte, že mnoho lidí se tváří nedostupně. Ať už znuděně zírají do telefonu, nebo nepřítomně koukají z okna a poslouchají podcast. Pokud se chcete seznámit, změňte svůj výraz i přístup a otevřete se. Usmívejte se, vyhledávejte oční kontakt a snažte se uvolnit. Myslete i na řeč těla - snažte se působit vstřícně.

Změňte stereotyp

Jezdíte do práce každý den stejnou tramvají a na oběd chodíte každý den do stejné kantýny? Zkuste trochu změnit své rutiny a návyky, tím nejlépe poznáte něco (někoho) nového. Netopte se ve vlastních návycích a zkuste je trochu narušit. Prospěje to nejen vám, ale i vaší přitažlivosti.

Začněte něco nového

Pokud už dlouho přemýšlíte, že byste začali dělat nový koníček, rozhodně do toho jděte! Je to totiž perfektní recept k seznámení se s novými lidmi, a co víc, možná i s vaší budoucí láskou.

Komunikujte

Pokud jste introverti, určitě víte, jak těžké to je. Ovšem pokud se chcete seznámit jinak, než ve virtuálním světě, je potřeba se to naučit. Nemusíte zastavovat cizince na ulici a zvát ho na rande, ale snažte se být komunikativní. Pokud vás někdo osloví, opětujte konverzaci.

Dělejte to pro sebe

Nedostávejte se zbytečně do pro vás nekomfortních situací a dělejte to, co je vám příjemné. Buďte sví a nepřetvařujte se. Randění není žádost o ruku, užívejte si ho a bavte se!

Zdroje:

  • https://www.today.com/health/how-find-love-12-basic-rules-lasting-relationships-t108115
  • https://www.mindbodygreen.com/articles/meeting-people-in-real-life-without-using-dating-apps
  • https://www.shondaland.com/live/family/a37171150/its-still-entirely-possible-to-meet-someone-not-on-a-dating-app-heres-how/