Na televizních obrazovkách i plátnech kin ji můžeme vídat přes dvacet let. Hana Vagnerová patří mezi naše nejobsazovanější herečky, během své kariéry několikrát změnila image, štíhlou postavu si ale drží pořád, v mládí dokonce bojovala s poruchou příjmu potravy. Dnes má k jídlu pozitivní vztah, stejně jako ke sportu.

Celý rozhovor si pusťte tady:

Zdroj: VLM

Krása vychází zevnitř

Herečka si už několik let libuje v blonďaté hřívě, ve které se prý cítí jako ryba ve vodě. Aby ze sebe měla dobrý pocit a cítila se skvěle ve vlastním těle, je pro ni pravidelný pohyb naprosto zásadní. Přece jenom kamera běžně přidává hercům 5 až 7 kilogramů navíc. Hana Vagnerová se ale nehýbe jen kvůli vyrýsovaným svalům a plochému břichu, fyzická aktivita na ni působí také jako ventil emocí a nezpracovaných informací. „Kdysi dávno mi někdo řekl, že si sami můžeme za to, jak vypadáme. Všechny věci se nám promítnou v obličeji. A je to myslím obrovská pravda. Krása je spojená s energií, kterou člověk vyzařuje. A tu si za nic nekoupí,“ řekla herečka v článku zde.

Díky sportu si udržuje psychickou kondici

Hana tak věří, že atraktivita ženy nespočívá jen v drahých sérech, ale odráží především to, jestli se žena věnuje věcem, které ji naplňují a dělají šťastnou – právě tak se sama stará o svoji psychickou pohodu.„Uvědomuju si čím dál víc, jak moc je sport důležitý pro udržení psychického zdraví. Denně nás zahrnují negativní zprávy a obecně se na nás valí po probuzení přehršel informací a to se na nás samozřejmě odráží. Myslím, že s tím stále ještě nejsme naučeni pracovat, všechny ty sociální sítě a tak dále. Pak je potřeba takové celkové ztišení, navrácení k sobě samé a k vlastnímu tělu a právě to pohyb přináší,“ zamyslela se herečka na klinice krásy a dodala, že je pro ni sport nejlepším katalyzátorem stresu. Před lety se naučila také transcendentální meditaci, která ji prý nejednou zachránila život. „Stačí 15–20 minut denně. Někdy, když nemám čas, zkrátím to klidně i na 5 minut, ale vím, že mi to pomůže reagovat na náročné situace s větším klidem a nadhledem,“ řekla pro časopis Glanc. Krásná herečka je navíc prý velmi zimomřivá, a tak se během mrazivých dnů může sportem rychle zahřát. A co že tedy dělá?

Trampolíny i prkno

Číslem jedna a velkou vášní jsou pro ni adrenalinové sporty, u kterých si může i pěkně nabít. Ať už ve vlnách rozbouřeného oceánu při surfování, nebo ve městě během jízdy na skateboardu. A nedá dopustit ani na skákání! „Miluju trampolíny, v létě jezdím na surfu a do toho cvičím pilates a snažím se chodit na hodiny tance, což je úplně úžasná věc,“ prozradila reportérce Kondice. Po městě se pohybuje většinou na skejtu, který už tak nějak patří k jejímu životnímu stylu. Herečka je přirozeně sportovní typ, ale focení, líčení a opečovávání si prý jednou za čas ráda a s chutí užívá.

Zdroje:

Autorský článek

Hana Vagnerová, herečka

Lucie Šáleová, reportérka

https://www.iglanc.cz/rozhovory/rozhovor-hana-vagnerova-italie-vlasy-blond/