Premium obsah

Festivalový bucket list aneb Co si přibalit na hudební fesťák

Festivalový bucket list aneb Co si přibalit na hudební fesťák
Festivalová sezóna je tady! S ní ale přichází i nelehký úkol - jak se sbalit na několik dnů plných hudby, radosti a večírků, ale i nevyzpytatelných okolností? Máme pro vás seznam věcí, které se vám na festivalu rozhodně nesmí chybět!

1. Powerbanka

Na většině festivalů je možnost si powerbanku zapůjčit, nebo si nechat telefon někde nabít. Určitě ale neuděláte krok vedle, pokud si přinesete vlastní nabitou powerbanku, kterou budete moci použít dle potřeby. 

Zdroj: Youtube

2. Vlhčené ubrousky

Kdybych mohla, dala bych vynálezci vlhčených hygienických ubrousků medaili. Nedovedu ani spočítat, kolikrát mi na festivalu ulehčily život. Ať už je to na toaletě při nedostatku hygienických prostředků, nebo jako osvěžení obličeje v horkých dnech, vlhčené ubrousky využijete opravdu pokaždé.

3. Pláštěnka

Festivaly se kvůli počasí často stávají módní přehlídkou všech různých pláštěnek. Nebojte se pořídit si nějakou extravagantní barevnou pláštěnku. Vaši přátelé vás v ní snadno najdou, ochráníte se před deštěm a ještě budete vypadat skvěle. Můžete si zkusit i koupit jednobarevnou pláštěnku a customizovat si jí do vlastní unikátní podoby, například sprejem.

4. Buckethat

Rybářské kloboučky jsou absolutním hitem tohoto léta a ne festivalu by vám buckethat rozhodně neměl chybět! Ochrání vás před sluníčkem, před deštěm, a navíc je to skvělý módní doplněk ke každému outfitu!

5. Čelovka

Sice se partnerovi vždycky vysměju, když chodí v noci na festivalu čurat s čelovkou, musím ale uznat, že je to festivalový must-have. Bude se vám hodit, věřte mi.

6. Rozprašovač

Že to zní vtipně? Budete se divit, kolik takový klasický rozprašovač naplněný studenou vodou udělá na fesťáku parády. Není nic příjemnějšího, než když se v rozpáleném horkém dni osvěžíte kapičkami vody. Zvláště když ještě protancujete celé dny a noci na koncertech.

7. Něco do žaludku

Na letní hudební festival si pravděpodobně řízky a chleba brát nebudete, určitě si ale něco rychlého k snědku vezměte. Já vsázím na potravinové produkty ve formě nápojů jako Mana nebo Simply Mix. Postačí vám ale i proteinová tyčinka nebo jiný snack, kterému nevadí teplo. Samozřejmě, že si na festivalu užijete nějaké dobré jídlo u stánku, ráno v kocovině ale dokáže trochu zpříjemnit i sušenka.

8. Odpadkové pytle

Na hudebních festivalech, ať už spíte v autě nebo ve stanu, se vám bude hodit pár odpadkových pytlů. Uklidíte si po sobě všechen nepořádek a necháte přírodu po hudebním eventu čistou.

9. Lékárnička

Pokud berete léky pravidelně, určitě si je budete brát i na festival. Do lékárničky si ale přibalte i nějaké léky na ranní opici, například černé uhlí nebo aspirin. Vezměte si s sebou také repelent a nějaké náplasti, popřípadě dezinfekci. 

10. SPF!

Poslední, co na festivalu chcete řešit, je spálená pokožka. Myslete na to, že budete trávit hodně času vystaveni přímému slunci, a pravidelně aplikujte alespoň SPF 50.

Zdroje:

  • https://vickyflipfloptravels.com/festival-packing-list/
  • https://gogirl.co.uk/news-and-advice/ultimate-festival-packing-checklist/
  • https://www.eaglecreek.com/blogs/articles/what-pack-music-festival
Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.