První věc, kterou bych zmínila, jsou erotické adventní kalendáře. Letos je jich na trhu víc než dost – já našla minimálně šest variant, které se mi opravdu zalíbily. Že už je na jejich zakoupení pozdě? Vůbec ne! Pamatujete se na to, když jste v dětství zapomněli otevřít políčko kalendáře s čokoládkami, a pak jste si jich mohli vzít víc najednou? To bylo přece skvělé, ne?

Cena kalendářů se pohybuje přibližně mezi dvěma až čtyřmi tisíci korun – je pochopitelné, že nejsou zrovna levné, protože se v nich ukrývá nejedna erotická pomůcka. Ale stojí za to. Obvykle obsahují produkty různého druhu, pro ženy i pro muže, které by vás třeba ani nenapadlo samostatně zakoupit, a takhle máte možnost si je vyzkoušet. Minulý rok jsem si udělala radost a koupila si kalendář, ve kterém byly kromě vibračních pomůcek také lubrikační gely, masážní oleje, pouta, hrací kostky s úkoly pro páry, nebo třeba peříčko. Vy můžete udělat stejnou radost nejen sobě, ale také partnerovi nebo kamarádce.

Smyslný dárek se bude hodit také pod stromeček. S jeho přípravou si můžete vyhrát buď sami, nebo to nechat na e-shopu – mnoho z nich nabízí luxusní dárková balení, ze kterých vaši polovičku bude přecházet zrak. Pro ženu existuje opravdu velké množství pomůcek, takže vybírejte spíše podle jejího oblíbeného druhu stimulace. Je jí příjemnější dráždění klitorisu, nebo vagíny? Má raději vibrace, nebo podtlak? A co třeba něco análního? Pro muže už je výběr užší, nic nezkazíte třeba vibračním kroužkem na penis. Spoustu mužů láká stimulace prostaty, ale zdráhají se ji vyzkoušet – teď je ideální příležitost mu pro tento účel pořídit hračku!

Slast pro oba

Vedle nešlápnete ani s párovou pomůckou, kterou využijete oba. Pokud nevíte, pro co se rozhodnout, dá se koupit také dárkový poukaz na nákup erotického zboží. Tak si partner vybere sám, co by se mu líbilo, a vy se nemusíte zbytečně stresovat. Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet zbrusu novou službu, kterou vymyslela jedna šikovná Češka. Jedná se o předplatné boxů s erotickými produkty. Můžete si zvolit, na kolik měsíců byste předplatné rádi, jaký typ pomůcek preferujete, jestli máte zájem o BDSM prvky a tak dále. Na začátku každého předplaceného měsíce vám pak přijde balíček se žhavým překvapením!

Ať už se rozhodnete pro cokoli, pamatujte, že s nadílkou nemusíte čekat až na Štědrý večer. Zvláště pokud ho trávíte se širší rodinou, mohlo by být vybalování vibrátoru tak trochu rozpačité. V takovém případě se s partnerem dohodněte třeba na návštěvě kina nebo večeři ve dvou, a až přijde ten správný čas, prostě ho obdarujte. Jen tak. Zaručeně bude mít z takové pozornosti radost a bude mu nejspíš úplně jedno, kolikátého je.

Pokud máte v ložnici rádi role-play neboli hraní rolí, různé převleky a sexy prádlo, možná by se vám líbily vánoční erotické oblečky, které e-shopy také často nabízejí a ve kterých můžete partnera překvapit. Nemusíte být zrovna za Santu, krajkové červené body a sněhobílé podvazky k vám domů určitě vnesou vánoční atmosféru i bez vousů a čepice s bambulí.

K dotvoření takové příjemné, hřejivé atmosféry mohou přispět také závěsná světýlka, svíčky, huňaté přehozy a deky, kožešiny a peříčka, vonné tyčinky nebo hudba. Partner zaručeně ocení něžnou olejovou masáž nebo bublinkovou koupel. Důležité je si to prostě udělat hezké – a právě o Vánocích je na to ideální čas.

Zdroj:

Instagram: @hrackypodlekacky