V předchozím článku jsme se podívali na kreativní a osobní dárky k Vánocům pro ženy.

Existují ovšem dárky, které některé z nás dostaly, a které nás akorát rozčílily a vykolejily. Pokud chcete tedy ženu potěšit, těmto dárkům se vyhněte.

1. Domácí spotřebiče

Pokud si je žena vyloženě nevyžádá, nesnažte se ji překvapit žádným velkým spotřebičem. Může to brát jako urážku, pobídku k tomu, aby víc vařila nebo uklízela, a navíc je to zkrátka koupě do domácnosti, kterou je třeba společně probrat. Své o tom ví šéfredaktorka Kondice Míša: ,,Prosím, ať nikdy ženám nedávají pec na chleba!!!! Můj muž mi ji koupil a přísahám, že z trucu jsem se jí ani nedotknula. Pekl syn nebo manžel, a teď je garáži."

Zdroj: Youtube

2. Úklidové potřeby

Stejně tak to platí i u úklidových potřeb a prostředků. Pokud vás o to žena nepožádá, nekupujte jí mop nebo hadry na nádobí. Může to vyznít všelijak.

3. Fotky vás samotných

Ve třetí třídě jsem k narozeninám od svého ctitele dostala krabičku plnou fotek jeho samotného. Přišlo mi to trapné tehdy, přijde mi to trapné dnes. Samozřejmě je fajn darovat někomu vzpomínku ve formě společné fotky, ženy ale nepotřebují dostat set vašich selfíček.

4. Reklamní dárky z práce

Pokud obdarováváte někoho velmi blízkého, nedávejte mu prosím firemní propisku a blok, který se vám objevil na stole v práci. Nevypadá to moc dobře.

5. Prapodivnou kosmetiku

Nesnažte se ženy překvapit nějakou neznámou značkou kosmetiky. Ženy rády používají produkty, které mají samy odzkoušené, a mohli byste se také svou volbou šeredně splést.

6. Toaletní papír

Teď máte možná pusu otevřenou dokořán: To opravdu někdo dává k vánocům toaleťák? Divili byste se. Dává.

7. Dietní plán

Pokud jste fanouškem výživy a zdravého životního stylu, je super k tomu motivovat i ostatní. Rozhodně se ale nehodí dát dámě k Vánocům plán diety, aby zhubla.

Zdroje:

  • https://www.dailymail.co.uk/news/article-12802709/worst-Christmas-presents.html
  • https://www.independent.co.uk/life-style/gifts-diet-plans-romance-presents-b2418749.html