1. Personalizované doplňky

Skvělým dárkem pro ženy, ale i pro muže, jsou personalizované dárky. Můžete například nechat vyrobit klíčenku s vlastním nápisem či jménem, skvěle fungují i kryty na telefon s potiskem třeba vaší společné fotografie. Nikdo nepohrdne ani personalizovaným hrníčkem nebo perem s iniciály. Tyto dárky jsou jak praktické, tak velmi osobní a originální.

Zdroj: Youtube

2. Módní zážitky

Pokud žena miluje módu, nemusíte jí nutně kupovat nějaký trendy kousek oblečení. Obdarujte ji nějakým zážitkem s módou spojeným! Ať už to bude výlet do nějakého módního města, kurz šití nebo vstupenky na módní přehlídku, těmito dárky se určitě trefíte!

3. Malý kousek luxusu

Nemusíte hned investovat do drahých parfémů nebo luxusních kabelek, dobře postačí i malinký kousíček něčeho speciálního. Ať už třeba půjde o nějakou rtěnku nebo dárkový set oblíbené kosmetiky, každou ženu to potěší.

4. Příjemné a sexy pyžamo

Takovým hezkým pyžámkem nikdy nic nezkazíte. Investujte do takového, které je z kvalitního a pěkného materiálu. Prodavačky v obchodech se spodním prádlem vám rády poradí.

5. Osobní balíček

Jednou jsem od partnera dostala zamykací trezor. Byl nádherně customizován a nabarven jeho uměleckou rukou a obsahoval několik "maličkostí," které miluji. Byl to pro mě jeden z nejkrásnějších a nejosobnějších dárků. Do balíčku pro konkrétní osobu můžete přihodit oblíbené sladkosti, album společných fotek, tarotové karty nebo třeba ručně vyrobené poukazy na společné zážitky.

6. Kvalitní kosmetické štětce

Pokud žena miluje make up, kvalitních štětců nemá nikdy dost! Zjistěte, co ráda používá a od stejné značky kupte sadu dobrých make up štětců. Nepohrdneme ani například čističem na štětce.

7. Poukaz na manikúru

Poukazy na kosmetické procedury, manikúru či pedikúru rozhodně žádnou ženu neurazí. Všechny se necháme rády hýčkat.

8. Designový diář

Pokud žena používá papírové diáře, potěšíte jí nějakým opravdu pěkným. Na výběr je jich spousta, od těch čistě praktických až po ty designové motivační či seberozvojové. Můžete jí pořídit například i hezký deník na zápisky.

Zdroje:

  • https://www.businessinsider.com/guides/gifts/gifts-for-girlfriend
  • https://www.womenshealthmag.com/life/g33917222/gifts-for-girlfriend/