Víte, jakou větu nejčastěji používá moje nejlepší kamarádka, narozená ve znamení Berana? „Já jsem tak nadšená!“ A ještě si u toho mne ruce, úsměv na tváři od ucha k uchu. K takové upřímné radosti jí stačí i hrnek dobrého kafe. Fakt! Berani se pro život umí skutečně nadchnout a každý den si najdou příležitost na alespoň malou oslavu! Žijí teď a tady a umějí si vychutnat každý moment. Proč jim jejich chvilky osobního štěstí ještě nezpříjemnit?


Dárky na oslavu

Dárek, který poslouží k jakékoli oslavě, je ten pravý! Ať už jim pod stromeček vyberete proutěný piknikový koš, kterým mohou oslavit první slunečnou sobotu. Nebo odolné plastové skleničky na sekt a víno, se kterými si mohou vychutnat bublinky třeba po zdolání výšlapu na Sněžku. Dobře poslouží i dřevěné podložky pod pohárek, třeba právě s vyřezávaným znamením Berana. Pokud váš Beran kouří, potěší ho luxusní doutníky, a jestliže si dá tu a tam rád kvalitní alkohol, zkuste hit letošních Vánoc pro muže – degustační rumový kalendář s okénky, ve kterých najde nejlepší miniatury rumů světa. A protože radost ze života a jídlo patří neodmyslitelně k sobě, co pořídit Beranům nerezový elektrický set na fondue, ve kterém si může připravit skvělé sýrové nebo čokoládové pochoutky a pohostit přitom své přátele?


Dárky z knihkupectví

Osobně neznám člověka, kterého by nepotěšila správně vybraná kniha. Myslím, že tento dárek ocení všechna znamení napříč zvěrokruhem. Fígl spočívá jen v tom trefit se do správného titulu. Takže: čím potěšit Berany, kteří překypují životní energií? Z knih mají nejraději ty, které jsou plné napětí, vzrušení, vášně a dobrodružství. Prosím vás, hlavně žádnou nudu! Vsaďte na detektivky, ze kterých bude mrazit v zádech, nebo na milostné příběhy okořeněné erotikou a pořádnou, nepředvídatelnou zápletkou! Určitě neváhejte požádat o pomoc při výběru vašeho knihkupce, který už jistě bude vědět, s jakým titulem nešlápnete vedle.


Tip navíc

Až budete balit dárek pro Berany, pořádně si s ním vyhrajte. Protože pro Berany je důležité i to, jak dárek vypadá před rozbalením, ocení veselý balicí papír a originální zdobení. Čím více mašlí, tím lépe.

Poukazy pro odvážné

Proč při vymýšlení dárků nevyužít jeden z typických povahových rysů všech Beranů – odvahu? Originální dárkem pro muže i ženy může být dárkový poukaz na ubytování v treehousu neboli dřevěném domku přímo v korunách stromů. Srdce Beranů se jistě rozbuší při pohledu na dárkové poukazy slibující adrenalinové sporty, kterých si v Česku můžete dopřát podle libosti. Co třeba jízda na motokárách, v dakarské bugině, tandemový seskok padákem, paraglidingový let, jízda na raftu, v hummeru, se psím spřežením nebo třeba hodinu na střelnici? A takový dárek v podobě únikové hry – to už je pořádný odvaz, na který se jen tak nezapomíná!


Dárky pro zábavu

Berani jsou pro každou legraci a chtějí se neustále bavit a být aktivní. Zvolte proto dárky, které jim pod vánočním stromečkem rozzáří oči a užijí si s nimi moře zábavy! U společenských her se zasmějí, můžou ji vzít na setkání s kamarády, zahrají si je s rodinou a potrápí i mozkové závity, což je ideální pro všechny věkové kategorie. S mikrofonem na karaoke zase vykouzlí tu nejlepší párty. Mladší ročníky, které baví sport, potěší třeba elektrokoloběžka nebo domácí skákací trampolína. A gramofon? To je zase skvělá záležitost pro nekonečné domácí taneční večery, které Beran ocení víc než ty strávené u televize. Jestliže váš Beran rád vaří, určitě mu radost udělá i kuchařská zástěra s vtipným potiskem, jako třeba: „Vařím tak dobře, jak vypadám!“.

Zdroje:

www.darek.cz

www.slevomat.cz