Včelaření v době pandemie

Během pandemie se Chris Hemsworth stal nadšeným včelařem. V domovském městě si krátil dlouhé hodiny hraním se včelami a medem, zatímco se jeho běžný život na filmovém plátně úplně zastavil.

Zdroj: Youtube

Role v Krotitelích duchů

Nejvíce náročnou rolí pro Chrise nebyla jeho ztvárnění Thora, ale účast ve snímku Krotitelé duchů v roce 2016. Na první pohled snadná role pohledného asistenta mu dala pořádně zabrat. Jako kovaný nerd totiž vůbec netušil, co má dělat. A tím pádem neměl ani představu, jak svůj charakter uchopit.

Motivace k herectví

Chris se stal hercem, aby splatil hypotéku svých rodičů. Jeho rodina neměla nikdy mnoho peněz, a právě to byla jedna z hlavních motivací k tomu, aby se stal úspěšným. Mimochodem, hypotéku splatil už v roce 2011 z filmu Chata v horách.

Krokodýl Dundee v rodině

Ačkoli pocházel Chris Hemsworth z chudé rodiny, měli jednoho člena, který nad ostatními vynikal svým chováním a způsobem života. Chrisův strýc byl totiž slavný Rod Ansell, honák dobytka a pastevec, který se stal předlohou pro film Krokodýl Dundee.

Záliba ve lhaní

Již od dětství byla s Chrisem zřejmě pekelná zábava. Důvod, proč se vydal na dráhu herce a nikoli bankéře nebo třeba právníka, byl prý v jeho zálibě ve lhaní. Odjakživa si Chris užíval lhaní svému okolí a snažil se touto dovedností vymanit i z domácích povinností!

Šití a vyšívaní

Chris se ve svém volném čase věnuje šití a vyšívaní. Prý je to něco, co prapůvodně souvisí s jeho nuzným a hyperaktivním mládím. Ačkoli ho v dnešní době nic z toho netrápí, k vyšívání se vrací pravidelně, nyní v něm nachází ale relaxaci a odpočinek.

Zdroj: