18. 06. 2019

Kam pro bílé zuby: K zubaři, nebo do drogerie?

V době, kdy se ustupuje od přípravků s vysokým obsahem peroxidu vodíku, už je domácí bělení ve vlastní koupelně bezpečné. Chce to jen čas a hodně trpělivosti. V každém případě ale platí, že bělit se mohou jen zuby zdravé. Takže chcete-li ‚zářivé‘ výsledky, objednejte se ze všeho nejdřív na preventivní prohlídku.

Celý článek »
Těmto kosmetickým pověrám nevěřte!

31. 05. 2019

Těmto kosmetickým pověrám nevěřte!

Nevěřte všemu, co se říká. Možná děláte jednu z následujících 5 věcí špatně a zbytečně si ubíráte na kráse. Změňte to!

Celý článek »
Speciál Kondice právě vychází: Zhubněte příjemně

23. 05. 2019

Speciál Kondice právě vychází: Zhubněte příjemně

Už jste zkoušeli hubnout podle nejrůznějších diet, ale bez trvalého výsledku? Zkuste to pomocí ájurvédy. Ta se namísto hubnutí soustředí na to, abyste vyladili svoje trávení. Kila pak jdou dolů ochotně bez většího úsilí. Jak na to, se dozvíte v novém speciálu Kondice Jóga hubnutí.

Celý článek »
Jak si vyrobit domácí peeling na tvář i tělo?

22. 05. 2019

Jak si vyrobit domácí peeling na tvář i tělo?

Exfoliace je pro naši pokožku velmi důležitá. Pravidelné odstraňování odumřelých kožních buněk prospívá všem, bez ohledu na věk či pohlaví. Pleť je díky této proceduře hladká, prokrvená a zdravá. Peeling si samozřejmě můžete pořídit v obchodě od jakékoliv kosmetické značky a utratit za něj leckdy i několik set korun. Nebo si jej prostě za velmi směšnou cenu vyrobit doma. Máme pro vás pár jednoduchých receptů na domácí přípravky, které skvěle fungují a budou pro vaši pokožku hotovým elixírem z přírody.

Celý článek »
Už jste vyzkoušela top 4 vůně tohoto jara?

06. 05. 2019

Už jste vyzkoušela top 4 vůně tohoto jara?

Ozdobte své jarní dny zbrusu novou vůní, která dokáže pozvednout náladu nejen vám, ale i všem lidem z vašeho okolí. Představujeme vám nejoblíbenější parfémy aktuální i minulé sezóny.

Celý článek »