Premium obsah

Hannah EPO Survival – přírodní víceboj dvojic. Přihlaste se!

Hannah EPO Survival – přírodní víceboj dvojic. Přihlaste se!
Skalní lezení, letní biatlon, orientační běh, horská kola, paddleboardy a další outdoorové disciplíny čekají na závodníky Hannah EPO Survivalu 2022. Ten startuje 28. května tradičně ve 3 hodiny ráno, tentokrát od hracholuské přehrady poblíž Plzně.  

Jde o přírodní víceboj dvojic, největší závod svého druhu v České republice. Základem je turistická mapa s vyznačenými kontrolami a 13 disciplínami, které během 13hodinového limitu prověří nejen sportovní všestrannost účastníků, ale i sílu ducha. Hannah EPO Survival je unikátní i tím, že si jeho trasu týmy plánují samy. Je na nich, které kontroly a disciplíny navštíví. Samozřejmě ale platí jednoduché pravidlo „čím více disciplín a kontrol, tím více bodů“ a větší šance na lepší umístění. Závod je díky své variabilitě vhodný jak pro výkonnostní sportovce, tak nadšené hobbíky.

Letošní ročník je jubilejním desátým a věříme, že účastníky nadchne nejen svojí rozmanitostí, ale i precizně připravenou tratí v krásné přírodě Plaské pahorkatiny.

Pokud máte chuť vyzkoušet, kde leží vaše limity, ještě stále můžete zaregistrovat svůj tým. Stačí se podívat na Facebook nebo na www.eposurvival.cz.

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.