13. 11. 2011

25 tipů, jak si užít podzim

Dny se krátí a nedostatek slunečních paprsků dává zabrat našemu zdraví i psychice. Není divu, že přichází únava, stres, nachlazení, nebo dokonce smutná nálada. Nabijte se energií a zůstaňte fit!

Celý článek »
Čokoládou proti stresu? Ano, ale…

09. 04. 2015

Čokoládou proti stresu? Ano, ale…

Naštval vás šéf, manžel nebo dítě? Možná to spraví čtvereček čokolády, možná dva, ale někdy padne i celá tabulka, stejně jako když jste unavení nebo když se vám nic nedaří.

Celý článek »
Co vám přinese očista organismu?

11. 11. 2011

Co vám přinese očista organismu?

Každý den se nám do těla dostávají nežádoucí látky stravou, kouřením, dokonce i užíváním léků. Proto není od věci přibližně jednou za čtvrt roku své tělesné schránce trochu ulevit. A změna ročního období je vhodná příležitost! Vyzkoušejte očistu, která vám navíc pomůže posílit imunitu před zimou a oživí vaši pleť!

Celý článek »
Nestresujte se, ničí to imunitu

10. 11. 2011

Nestresujte se, ničí to imunitu

Zatímco občasný stres třeba v práci či v podobě hádky s partnerem člověka vybudí a nakopne k vyšším výkonům, stres dlouhodobý pramenící z neutěšeného partnerského vztahu či z toho, že člověk práci nemůže najít, škodí zdraví. Přesněji řečeno, imunitnímu systému, kvůli čemuž je pak dotyčný náchylnější k různým zdravotním lapáliím.

Celý článek »
Rukolový salát s dýní, hruškami a kozím sýrem

09. 11. 2011

Rukolový salát s dýní, hruškami a kozím sýrem

Dýně je opravdu zázračnou zeleninou. Nejen, že je plná vitaminů a pomáhá na nejrůznější onemocnění, ale navíc je vhodná při různých dietách. Problém je, že kromě obligátní dýňové polévky a možná ještě pracného risotta, nejsou dýňové recepty zatím příliš rozšířené. Rozhodl jsem se to změnit.

Celý článek »