Premium obsah

Běžecká láska dokáže motivovat

Běžecká láska dokáže motivovat
Soňa a Michal se potkali na Pražském půlmaratonu před sedmi lety a od té doby spolu běží životem. Ke sportu se snaží na sociálních sítích motivovat ostatní, najdete je tam jako Running2. Běh je pro ně koníčkem, ale zároveň prací a velkou životní motivací.

„Jsme životní a běžečtí partneři a je to skvělé,“ směje se Michal Hrabec. A hned začíná vyjmenovávat pozitiva, proč je lepší si najít ke sportu parťáka, ať už je to manžel, dcera, brácha, kamarádka, anebo máma. Na prvním místě kvůli motivaci. Jsou chvíle, kdy se do terénu jednomu z nich nechce, ale ten druhý ho vyhecuje. Navíc sdílí společný koníček, kterému se mohou věnovat v týdnu i o víkendech, nehádají se, kam jet na dovolenou, vybírají ji podle zajímavých závodů či míst, která si ještě neproběhli. „A taky nemáme problém s nápady na dárek k narozeninám či Vánocům. Vždy víte, co dalšího k běhání váš milý potřebuje. Nevyčítáte si, když si ten druhý pořídí další běžeckou bundu či boty,“ vyjmenovává Soňa Hrabec Kotulková.

Celou reportáž z výběhu se Soňou a Michalem si můžete přečíst ve speciálu Běhání. Dozvíte se tam také, jak si vylepšit běžecký styl, jak během zhubnout, vyvarovat se zranění. Nechybí ani recepty či testy bot. Koupíte ho na eshop.kondice.cz. 

Ikona
Ale ne! Používáte zastaralou verzi prohlížeče, kterou náš videoportál Kondice nepodporuje!
Pro sledování cvičebních videí, poslouchání meditací a čtení nejnovějších článků, receptů i speciálů Kondice si prosím aktualizujte svůj prohlížeč.