Zdroj: Youtube

Astrologie je oblast, která se zabývá výkladem hvězdných konstelací a planet. Mnoho lidí věří, že znamení zvěrokruhu nám mohou poskytnout informace o našich charakterových vlastnostech a osudu. Nicméně, existuje i kontroverzní teorie, že každé znamení zvěrokruhu symbolizuje jednoho démona. Podle této teorie jsou démoni zodpovědní za naše špatné vlastnosti a chování, a toto tvrzení může mít značný vliv na to, jak lidé vnímají své znamení zvěrokruhu a sami sebe.

DAGON

Znamení Raka je obecně považované za negativní a introvertní. I přesto ovšem lidé narození ve znamení Raka přitahují svou neodolatelností spousty lidí. Jsou skvělými manipulátory. Rak je vodní znamení ovládané Měsícem.

Démon všech raků je Dagon, Princ pekel. Stvořil ho sám Lucifer. Dagon je extrémně mocný démon, který dokáže ovládat bouře i moře.

Dagon je pánem temných hlubin, o kterém najdete zmínky už v prastarých textech. Ačkoli se na první pohled jeví jako nesmrtelný, jeho dlouhověkost tkví v silných vazbách s ostatními temnými bytostmi. Ty mu sice propůjčují dlouhý život, ale daň za něj si však vybírají krutým způsobem. Což je nejspíš i důvof, proč je Dagon tolik nebezpečný - svou frustraci si velice často vybíjí na nebohých smrtelnících.

ASMODEUS

Ohnivý Lev je pozitivní, extrovertní a nezastavitelný. Je to bojovník, který se netrápí, pokud si válka odnese své oběti. On se zrodil, aby vyhrál. Je spojován s démonem jménem Asmodeus. Ten je bohem chtíče, hněvu a čtvrtým Princem pekel. Je také jedním z hlavních Luciferových sluhů.

Okultisté popisují Asmodea jako jednoho z démonů knihy Lemegeton, a dokonce zde nabízí jakýsi návod na to, jak s tímto démonem hovořit, jednat. Nechybí ani soupis jeho vlastností a toho, čím může člověka ohrozit. Ať už na Asmodea pohlížíme jakkoliv a dle jakékoliv literatury či víry, můžeme ho nazvat jakýmsi ďábelským svůdcem žen, jichž se zmocňuje bez jejích vědomí. To ovšem činili již jiní prastaří antičtí bohové a nejen oni.

ALLOCER

Panna na první pohled působí nedostupně a chladně. Nejčastěji u ní nad city vítězí rozum a logika. Je spojovaná s velmi silným démonem jménem Allocer. Tento démon má na starost 36 legií dalších démonů, učí je umění a nesmrtelnosti. Je to démon astrologie, a proto ví vše, co se děje na nebi.

Demon Alloces (Allocen, Allocer) je padlý anděl a 52. duch Šalamouna. Alloces, pekelný vévoda, se objevuje jako voják, který jezdí na velkém koni. Jeho lví tvář je červená s planoucíma očima a mluví hlasitým a chraplavým hlasem. Podle Goetie Dr. Rudda mu vládne anděl Imamiah.

Zdroje: